Tosya Mahkemesi’nin Durdurma Kararı Kaldırıldı!

Tosya Mahkemesi'nin Durdurma Kararı Kaldırıldı!

Milliyetçi Hareket Partisi'nde kurultayı durdurma kararı alan Tosya Mahkemesi'nin durdurma kararını kaldırdığı iddia edildi.

11 Mayıs 2016 - 11:48

HABER ANKARA / ÖZEL HABER - Milliyetçi Hareket Partisi'nde kurultayı durdurma kararı alan Tosya Mahkemesi'nin durdurma kararını kaldırdığı iddia edildi.
Haber Ankara'nın edindiği MHP'de muhalif kanadın avukatları harekete geçti. Avukatlar, Gemerek Mahkemesi'nin aldığı durdurma kararının kaldırımlası için de başvuruda bulundular.   İşte O Karar:       MHP'de 548 delegenin imzası sonucu muhalifler kurultay talebinde bulunmuş, Genel Merkez tarafından bu talepleri reddedilince konu mahkemeye taşınmıştı. 12. Sulh Kukuk Mahkemesi MHP'de çağrı heyeti oluşturulmasına ve kurultayın yapılmasına karar vermişti. Bunun üzerine çağrı heyeti 15 Mayıs 2016 tarihinde kurultay kararını ilan etmişti. Genel Merkez Yargıtay'a başvurmuş, ancak daha sonra 2 farklı yerel mahkemeden gelen tedbir kararı kafaları karıştırmıştı.
 
        HaberAnkara.com, bilgi paylaşım özgürlüğü nedeniyle kendisinden özel haber paylaşımı yapılmasına müsaade etmektedir. Bunun tek şerhi haberin sonuna açık ve sayfaya yönlendirilebilir link konulmasıdır. Link ve kaynak gösterilmeyen paylaşımlar hakkında HaberAnkara.com yasal haklarını saklı tutmaktadır.          

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkentte belediye otobüsü yön levhasına çarptı
Başkentte belediye otobüsü yön levhasına çarptı
Alaattin Çakıcı'dan Devlet Bahçeli'ye ziyaret
Alaattin Çakıcı'dan Devlet Bahçeli'ye ziyaret