En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Tuğba Özay'dan eleştirilere sert yanıt: Bana iftira atanlar o ateşlerde yansın!

Magazin 01.08.2021, 00:48

Manavgat'ta çıkan yangında çiftliği yanan Tuğba Özay, hakkında yapılan eleştirilere çok sert yanıt verdi.

Antalya Manavgat'ta çıkan yangının ardından orada çiftliğinin yandığını ifade eden Tuğba Özay ağlayarak video paylaşmıştı. 

Özay paylaştığı videoda "Yanıyoruz, çiftliğimiz yanıyor. Ne olur sesimizi duyurun. Şu an Manavgat'a yetişmeye çalışıyorum. Ne olur sesimizi duyurun. Yanıyor çiftliğimiz yanıyor, her yer, her şey yanıyor. Yangın uçakları daha çok gelmeli. Her yer yanıyor" demişti. 

Özay "Ben felç geçirdim arkadaşlar. Her yer yandı, her şeyimiz çiftliğimiz, evimiz her şey. Dünden beri yalvarıyorum destek istiyorum. Ben felç geçirdim kollarım hiçbir yerim tutmuyor" ifadelerini kullanmıştı. 

Tuğba Özay’ın arkadaşı Onur Akay "Tuğba Özay'ın Manavgat Poyraz Çiftliği'nde hiçbir sıkıntı yok. Yakınlarına kadar gelen yangına müdahale edilmiş" açıklamasında bulunmuştu. 

KUYUMCU AÇILIŞINA KATILDI 

Özay'ın olaydan iki gün sonra Şirinevler'de bulunan bir kuyumcunun açılışına katıması sosyal medyada tepkilere neden oldu. Gelen eleştirilere çok sinirlenen Özay, "Bana iftira atanlar o ateşlerde yansınlar" dedi. 

Tuğba Özay şunları söyledi: 

Hera'yı Herkül'ü bir an önce oradan alın ve çiftliği terk edin dedim. Ben hiçbir şekilde malımı düşünmedim. Bana iftira atanlar o ateşlerde yansınlar. Bana iftira atmayın yeter benim bir canım var kimseden de korkum yok. Çiftliğim yanmadı diye mi ben suçluyum

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!