Turgut Altınok: ’’Keçiören İçin Kavuşma Vakti’’

Turgut Altınok: ''Keçiören İçin Kavuşma Vakti''

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın katılımıyla Ankara Spor Salonu'nda gerçekleştirilen aday açıklama toplantısında, Ankara ilçelerinin tüm adayları açıklandı.

04 Ocak 2019 - 14:46 - Güncelleme: 04 Ocak 2019 - 14:46

Türkiye'nin en büyük AK Parti ilçesi Keçiören'de, mevcut Başkan Msutafa Ak aday oalrak gösterilmedi. AK Parti'nin adayı, eski Başkan Turgut Altınok oldu. 

 

Altınok, 18 Nisan 1999 Türkiye yerel seçimlerine Fazilet Partisi, Keçiören Belediye Başkan Adayı olarak girip Keçiören Belediye Başkanı seçilmişti. 

Altınok daha sonra AK Parti'nin kurucuları arasında yer aldı ve 28 Mart 2004 Türkiye yerel seçimlerinde AK Parti'den tekrar Keçiören Belediye Başkanlığına seçildi. 29 Mart 2009 Türkiye yerel seçimlerinde mevcut Ankara Büyükşehir Belediyesi Başkanı Melih Gökçek ile girdiği Büyükşehir adaylığı yarışını kaybeden Turgut Altınok, partisinden gelen yeniden Keçiören Belediye Başkan adaylığı teklifini de geri çevirerek aday olmadı. 

30 Mart 2014 Türkiye yerel seçimleri için adı birçok parti ile anılan Turgut Altınok, yaptığı açıklama ile Büyük Birlik Partisi'nden, Keçiören Belediye Başkanlığına aday olduğunu duyurmuş ve %30.30 oy almıştı.

 

Altınok, adaylığının açıklanmasına kısa bir süre kala Twitter'dan yaptığı açıklamada "Keçiören İçin Kavuşma Vakti..." ve ''Nerede Kalmıştık?'' ifadelerini kullandı.

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • Önder dalkiran
    9 ay önce
    Kimsesizlerin kimsesi allah yar ve yardımcın olsun adam gibi KOCAMAN adam
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkent'in Vitamin Depoları
Başkent'in Vitamin Depoları
Keçiören'de ​Atığını Getir, Organik Gübreyi Götür Projesi
Keçiören'de ​Atığını Getir, Organik Gübreyi Götür Projesi