banner24

banner11

banner31

banner25

banner10

banner30

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Türkiye’nin ilk Geleneksel Sporlar Kulübü Ankaralıları bekliyor

Ankara 05.03.2021, 14:39

Ankara’da dolu dolu bir gün geçirmeniz için harika bir lokasyon olan Türkiye Geleneksel Spor Dalları Federasyonu’na bağlı olan Geleneksel Sporlar Gençlik ve Spor Kulübünü sizin için ziyaret ettik. Tesis ile ilgili bilgi veren Tesis ve Kulüp Genel Müdürü Muhammed Fatih Çelebi, Ankara’nın sosyal boşluğunu dolduracak ve Ankaralıların hafta sonları nereye gideceğiz arayışına cevap verecek olan tesise tüm Ankaralıları vakit geçirmeye davet etti.

Tesisin özelliklerini anlatan Çelebi, binicilik, geleneksel Türk okçuluğu ve modern okçuluk spor branşlarında eğitim verdiklerini söyledi.

Tesiste toplamda 18 at olduğunu ileten Fatih Bey, “Bu atlardan 7’si Cumhurbaşkanımıza hediye edilmiş olan safkan atlar olup, Sayın Cumhurbaşkanımızın takdirleri ve alicenaplığı ile bize verilmiş ve halkımızın kullanımına sunulmuş olup tesisimizde aktif olarak eğitimlerde kullanılmaktadır. Tesiste aynı zamanda, Geleneksel Spor eğitimlerinin yanı sıra, ailenizle vakit geçirebileceğiniz geniş peyzaj alanı içerisinde kapalı açık çocuk oyun parkları, kafeterya ve 100 kişilik konferans salonu bulunmakta ve geleneksel spor dallarının geliştirilmesi için tüm etkinliklere ev sahipliği yapmaya hazır” dedi. 

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!