Ülkücü Camianın Sembol İsmi Süleyman Servet Sazak’tan Mansur...

Ülkücü Camianın Sembol İsmi Süleyman Servet Sazak'tan Mansur Yavaş'a Destek

Millet İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor.

05 Mart 2019 - 12:03 - Güncelleme: 05 Mart 2019 - 12:03

Millet İttifakı'nın Ankara Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Mansur Yavaş, 31 Mart Yerel Seçimleri kapsamında çalışmalarına devam ediyor. Yavaş, Ankara Sanayi Odası'nın (ASO) yönetim kurulu üyeleriyle bir araya geldi. Yavaş'a ziyareti esnasında ülkücü camianın sembol ismi ve 12 Eylül öncesinde Gümrük Bakanlığı yapan Gün Sazak'ın oğlu MHP eski milletvekili Süleyman Servet Sazak da eşlik etti.

Yavaş ziyaretin ardından basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Yavaş, şunları söyledi:
"Sanayicilerin en büyük sıkıntısı son zamanda ülkemizde yaşanan ekonomik sıkıntı. Her gittiğimizde üretene destek sözü veriyoruz. Bunun Ankara'daki en büyük proje olduğunu söylüyoruz."
Yavaş'a ziyareti esnasında eşlik eden ülkücü camianın sembol ismi Gün Sazak'ın oğlu MHP eski milletvekili Süleyman Servet Sazak da "Sayın Yavaş'ı bu seçimde destekliyor musunuz?"  sorusuna, "Gayet tabi. Bizim Mansur beyle olan dostluğumuz çok eskilere dayanır. Her şeyden önce biz aynı bölgenin insanıyız. Bizim dedelerimizden itibaren Kuva-i Milliye ruhudur bizi bir araya getiren. Dolayısıyla bugün namusuna güvendiğim, kefil olduğum, çalışma gücüne inandığım bir dostumu desteklemekten çok mutluyum” cevabını verdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x