Veysel Tiryaki Altındağ İlçe Teşkilatı İle İftar Yaptı

Veysel Tiryaki Altındağ İlçe Teşkilatı İle İftar Yaptı

Ramazan ayı boyunca her akşam Altındağlı vatandaşlarla birlikte orucunu açan Başkan Veysel Tiryaki, dün akşam iftarda AK Parti Altındağ ilçe teşkilatı ile bir araya geldi.

09 Haziran 2018 - 11:05 - Güncelleme: 09 Haziran 2018 - 11:05

Ramazan ayı boyunca her akşam Altındağlı vatandaşlarla birlikte orucunu açan Veysel Tiryaki, dün akşam iftarda AK Parti Altındağ ilçe teşkilatı ile bir araya geldi. Altındağ Kültür Sarayı’nda gerçekleştirilen iftar buluşmasına, AK Parti Altındağ İlçe başkanı Ahmet Karaca, ilçe kadın ve gençlik kolları ana kademe yönetim kurulu üyeleri, mahalle teşkilatı ve Altındağ Belediyesi meclis üyeleri eksiksiz katıldı. AK Parti Altındağ 2’nci bölge milletvekili adayları Enes Şişman ve Müzehher Belma Erdoğan da iftarda Altındağlıların misafiri oldu. Bir arada edilen dualarla orucunu açan Altındağlılar, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

 

“ALTINDAĞ’A YAKIŞIR ŞEKİLDE ÇALIŞIYORUZ.”

Ramazan ayı boyunca her akşam Altındağlılarla bir arada olmaktan büyük mutluluk duyduğunu söyleyen Tiryaki “İçinde bulunduğumuz seçim atmosferi nedeniyle bu Ramazan çok daha güzel ve çok daha anlamlı… Daha önceki seçimlerde de olduğu gibi, bu seçimde de kimsenin gönlünü kırmadan, kavga etmeden, bize oy vermeyenlerin de gönlünü alarak, Altındağ’a yakışır şekilde çalışıyoruz.” dedi.

 

“ALLAH GAYRETLERİMİZİ BOŞA ÇIKARMASIN.”

Altındağ’ın bugüne kadar Ankara’da en fazla oy alınan ilçelerin başında geldiğinin altını çizen Başkan Tiryaki ilçe teşkilatına şu sözlerle seslendi: 

“Bu seçimlerde de yüksek oy almak, bizim için önemli… Bunun için herkesten emek bekliyoruz, gayret bekliyoruz ve dua bekliyoruz. İnşallah 24 Haziran’dan sonra yine bu salonlarda bir araya geleceğiz. Çocuklarımız, onların çocukları rahat etsin diye çalışıyoruz. Bu çalışmaya emekleri, gayretleri ve duaları ile gönül veren, destek olan herkese şükranlarımı sunuyorum. Aramızda olan milletvekili adaylarımıza da başarılar diliyorum. Allah Ramazan ayının bereketini hem bizden, hem Altındağ’ın, hem de memleketimizin üzerinden eksik etmesin. Allah gayretlerimizi boşa çıkarmasın. Yüce Mevla attığınız her adım başına sevap yazsın.”

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak