Veysel Tiryaki’den Uğurlama
  • Reklam

Veysel Tiryaki’den Uğurlama

Altındağ Belediyesi’nin düzenlediği kültür gezileri aralıksız devam ediyor. Bugüne kadar binlerce kişiyi kültür gezileriyle buluşturan Altındağ Belediyesi, kültür gezilerini eğitim seferberliğinin bir parçası olarak görüyor. Gezi uğurlamalarına Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki de katılıyor.

19 Ekim 2017 - 11:20

Altındağ Belediyesi’nin düzenlediği kültür gezileri aralıksız devam ediyor. Bugüne kadar binlerce kişiyi kültür gezileriyle buluşturan Altındağ Belediyesi,  kültür gezilerini eğitim seferberliğinin bir parçası olarak görüyor. Gezi uğurlamalarına Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki de katılıyor.

Önce gece geç saatlerde saat 23:30’da Altındağlı beyleri, Edirne ve İstanbul gezisine yolcu eden Tiryaki, ardından da sabah saat 07:00’de Altındağlı kadınları Bilecik gezisine uğurladı.

Hem gece hem sabah erken saatte Tiryaki’yi karşılarında gören Altındağlılar şaşkınlıklarını gizleyemedi.

 

TATİLE DEĞİL TARİHE YOLCULUK

Kültür gezilerinin kendileri için büyük önem taşıdığını belirten Tiryaki, gezilerden hem kadınların hem çocukların hem de erkeklerin faydalandığını belirtti.  Gezi kapsamındaki yerlerin özenle seçildiğini ifade eden Tiryaki, şöyle konuştu: “Vatandaşlarımızı turistik tatile götürmüyoruz. Onlara katkı sağlayacak, tarih ve kültürümüzü görerek öğrenecekleri yerleri seçiyoruz. Bunlar arasında Çanakkale ilk sırada… Bursa’yı, Edirne’yi, Şanlıurfa’yı, Konya’yı, İstanbul’u ve Hacı Bektaş’ı da unutmamak gerek. Bu yıl Bilecik, Amasya ve Tokat’ı da gezilerimize dâhil ettik. Herkese hayırlı yolculuklar diliyorum.”

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..