Veysel Tiryaki: "İnsan Sağlığına Yatırım Yapıyoruz"

Veysel Tiryaki: "İnsan Sağlığına Yatırım Yapıyoruz"

AK Parti Yenimahalle Belediye Başkan Adayı Veysel Tiryaki, Onkoloji Hastanesi’ni ziyaret etti. 

26 Ocak 2019 - 16:45 - Güncelleme: 26 Ocak 2019 - 16:45

Dr. Abdurrahman Yurtaslan Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin Türkiye’nin dört bir yanından gelen hastalara ev sahipliği yaptığını hatırlatan Tiryaki, “Yüce Mevlam herkese şifa versin. Biliyoruz ki her şeyin başı sağlık. Belediyecilik anlayışımızda insan sağlığına yatırım yapmak önceliğimiz. Ankara’da ilk defa bizim tarafımızdan açılan hasta ve hasta yakınlarını misafir ettiğimiz konukevimizde bugüne kadar 340 bin kişiyi ücretsiz ağırladık. Altındağ’ın her mahallesine sağlık tesisleri yaptık. 10 yıldır hastanelerle işbirliği yaparak, göz, diş ve kanser taramaları yapıyor, halkımızı eğitim seminerleri ile bilinçlendiriyoruz.” diye konuştu. 

 

“DÜNYAYI SEVGİ, İYİLİK VE MERHAMET KURTARACAK”

Veysel Tiryaki, Ankara Onkoloji Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Prof. Dr. Fevzi Altuntaş ve hastane yönetimini ziyaret etti. Tiryaki, hasta ve hasta yakınlarına geçmiş olsun dileklerinde bulundu. Hastane yönetiminden hastanenin talepleri ve ihtiyaçları hakkında bilgi alan Tiryaki şunları söyledi: 

“Burada kalan hastalarımızın ve hasta yakınlarımızın dertlerini, isteklerini bilmek onlara çözüm önerilerinde bulunmak çok önemli. Hep inandığım gibi dünyayı sevgi, iyilik ve merhamet kurtaracak. Sağlık olmadan, hiç bir şey olmaz. Talepleri ve ihtiyaçları birlikte omuzlayacağız artık. Yenimahalle’de hep beraber güzel günler göreceğiz. Biz sağlıklı ve mutlu bir Yenimahalle için çıktık yola.’’

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
İşte Türkiye'deki bölge bölge koronavirüs vaka sayıları
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak
Bağlıca Bulvarı, Ankara Çevre Yolu’na bağlanacak