Veysel Tiryaki Yıldıztepe Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Veysel Tiryaki Yıldıztepe Mahallesi Sakinleriyle Buluştu

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, mahalle toplantılarını hız kesmeden sürdürüyor. Yıldıztepe Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Tiryaki, bölge halkıyla fikir alışverişinde bulundu. Yıldıztepe sakinleri Başkan Tiryaki’ye yoğun ilgi gösterdi.

14 Haziran 2018 - 09:45

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki, mahalle toplantılarını hız kesmeden sürdürüyor.  Yıldıztepe Mahallesi sakinleri ile buluşan Başkan Tiryaki, bölge halkıyla fikir alışverişinde bulundu. Yıldıztepe sakinleri Başkan Tiryaki’ye yoğun ilgi gösterdi. 

Göreve gelmeden önce Altındağ’ın tamamına yakınının gecekondularla kaplı olduğuna dikkat çeken Başkan Tiryaki, kentsel dönüşüme ayrı bir parantez açtı. Bölgenin her geçen gün daha çok değer kazandığını ifade eden Başkan Tiryaki, Altındağ’a yılda 15 bin konut yapıldığının altını çizdi. İhtiyaçlara yönelik yatırımlar gerçekleştirdiklerinin de altını çizen Başkan Tiryaki, parklarıyla, spor tesisleriyle, yüzme havuzlarıyla, camileriyle, kütüphaneleriyleAltındağ’ın bambaşka bir görünüme kavuştuğunu aktardı.

Gençlerin daha iyi bir çevrede yetişmesi ve daha iyi eğitim görmesi için ne gerekiyorsa yapacaklarını da dile getiren Başkan Tiryaki 20’li yaşlara kadar çocukların kültür, sanat ve sporla uğraşması durumunda kötü alışkanlıklardan uzak kalacağını ifade etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x