Reklam
  • Reklam

Ankara'da Operasyon! Ele Geçirilenler Ekipleri Şaşırttı...

Çankaya İlçe Emniyet Müdürülüğü, Asayiş Büro Amirliğince yapılan operasyonlar neticesinde, sahte para, uyuşturucu ve silahlar ele geçirildi.

14.01.2018 günü saat 23.00 sıralarında, Tunus Caddesi üzerinde şüpheli araç içerisindeki şahısların işletmelere sahte para satıldığı ihbarı üzerine, Ç.T. D isimli şahıs ekiplerce yakalanarak seri numaraları aynı olan 8 adet 100 TL’lik banknot ele geçirildi.

25.01.2018 günü saat 02.00 sıralarında Çankaya ilçesi İncesu Caddesi üzerinde şahısların uyuşturucu madde kullandığı ihbarı üzerine intikal eden ekipler, şüpheli araç içerisinde  1 adet 100 TL sahte banknot ve ağırlığı 2 gr gelen bonzai maddesi ele geçirildi.

Takip çalışmaları neticesinde şahsıların bahse konu sahte para ve uyuşturucu maddeyi A.D  isiimli şahıstan aldıkları tespit edildi.  Sincan Batı Adliyesi Savcısından arama kararı alındı ve   A.D  ve  H.B isimli şahısların evlerine baskın düzenlendi. Yapılan arama sonucunda  uyuşturucu maddeler, maddeleri kullanmada yarayan aletler ile birlikte silah ve çok sayıda kesici alet ele geçirildi. Şüphelilerin  metanfetamin satışını İ.A isimli şahıs ile birlikte yaptığı öğrenildi. Sincan Batı Adliyesi Ara Savcısı’ndan alınan talimatlar doğrultusunda şahsın evine geçilmiş, uyuşturucu silah tüfek ve mermilerle birlikte şahıslar yakalandı.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir