Reklam
  • Reklam

İyi Parti Ankara İl Başkanlığı Binası Açıldı

İYİ Parti Ankara İl Başkanlığının Çankaya'daki binası düzenlenen törenle açıldı. Törene İYİ Parti Genel Başkanı Akşener, parti yetkilileri, milletvekilleri ve vatandaşlar katıldı.

Açılış konuşmasını yapan Meral Akşener ''Ben ve arkadaşlarım yemin ettik, söz verdik; vicdanımızdan ayrılmayacağız, vatandaşımıza, Türk milletine asla yalan söylemeyeceğiz, Allah'ın rızasından ayrılmayacağız" ifadelerini kullandı.

''Bizim harekatımız genç Türkiye için heyecanı olan, çözümleri olan genç kardeşlerimizin yer aldığı bir gençlik hareketidir'' diyen Akşener, binanın partiye kazandırılmasında emeği geçenlere teşekkür etti.

İYİ Partinin "cesurlar" hareketi olduğunu söyleyen Akşener, kadınların ve gençlerin omuz vererek, karar mekanizmalarında yer alarak hareketi oluşturduğunu ifade etti.

Konuşmasına Kudüs ile ilgili düşünceleri ile devam eden Akşener ''"Kudüs bizim için bir kalp ağrısıdır. Doğru mu? Hani Rabia yapıyordunuz Esma vardı ağlayarak geziyordunuz. Ne oldu şimdi İsrail masasında bıraktınız onları. Bir Gazze vardı. Ziyaret edecektiniz orayı ne oldu şimdi? İsrail’le ABD ile oturduğunuz masada bıraktınız orayı da.

ABD çıktı Kudüs’ü İsrail’in başkenti tanıyacağım dedi. Şimdi ben onlardan söylediği sözlerin arkasında durmasını bekliyorum. Kudüs’e bir büyük elçi atayın. “Eyy” demekten vazgeçin. Nere gidiyor bu “Eyy”in sonu. Söyleyip susuyorsun. Trump’a kızdın. Niye kızdın? Hayır sever iş adamını içeri attılar diye. Kudüs kararı için kızdınız'' diye konuştu.

Akşener, konuşmasının ardından partililer ve milletvekilleriyle partisinin il başkanlığı binasının açılışını gerçekleştirdi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir