• Reklam

YİNE MUHTEŞEM BİR GECE! Haber Ankara 5. Yıl Ödül Töreni'nde Safiye Soyman ve Faik Öztürk Sahne Alacak

Ankara'nın en çok ziyaret edilen yerel haber portalı Haber Ankara, 5.yılını yine muhteşem bir törenle kutlamaya hazırlanıyor. Haber Ankara, yeni yaşını "Haber Ankara Medya 5.Yıl Ödül Töreni" ile karşılıyor.
   
Ankara siyaset, iş, bürokrasi, spor ve cemiyet hayatının ünlü isimleri ile Haber Ankara okuyucularının bir kısmının katılacağı gece 18 Temmuz 2017 Çarşamba günü saat 19.30'da başlayacak. 

Türkiye'de yerel bir internet haber sitesi tarafından düzenlenen tek ödül töreni olma özelliğini koruyan organizasyonda, Haber Ankara okurlarının son bir yılda en çok okudukları, yorum yazdıkları ve sosyal medyada paylaşımda bulundukları siyasiler, belediye başkanları, STK yöneticileri ve iş adamları prestij ödülü alacak.

 

SAFİYE SOYMAN VE FAİK ÖZTÜRK RESİTAL SUNACAK


Yaklaşık 500 davetlinin katılacağı gecede, gönüllerde taht kurmuş ünlü sanatçı Safiye Soyman ve hayat arkadaşı Faik Öztürk şarkılarıyla renk katacak. Soyman ve Öztürk, özel törene katılacak konukların kulaklarının pasını silecek.

Sunumun, Ankara'nın ünlü radyo programcısı Semih Baykara tarafından yapılacağı gecenin tanıtımları, Ankara'nın birçok bölgesindeki açık hava reklam panolarında yer alacak. Toplamda 1 milyonu aşkın takipçi sayısına ulaşan sosyal medya hesaplarından duyurusunun yapıldığı "Haber Ankara Medya 5.Yıl Ödül Töreni" gecesinin sponsorları ise şöyle:   WONDERS - SAYGI "ÖZEL" EĞİTİM OKULLARI - ZEYNEP ŞAHİN STYLING - BEYPAZARI MADEN SUYU - MEVA ŞEHİR - GRANNOS TERMAL OTEL - OKYANUS KOLEJİ - KEBİR - KONSPEK - FORD ''ANKARA'NIN PARLAYAN BEŞ YILDIZI" - İMBAT MADENCİLİK - KORU MEKAN RESTORAN

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..

Bu Videolar da İlgiliniz Çekebilir