WhatsApp’tan 3 Bomba Özellik! Çok Seveceksiniz...

WhatsApp'tan 3 Bomba Özellik! Çok Seveceksiniz...

Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp platforma 3 yeni özellik getirmeye hazırlanıyor. İşte WhatsApp gelecek özellikler...

18 Ekim 2017 - 13:31 - Güncelleme: 18 Ekim 2017 - 13:31

Sosyal medya devi Facebook'un bünyesinde bulunan WhatsApp platforma 3 yeni özellik getirmeye hazırlanıyor. İşte WhatsApp gelecek özellikler...

 

WhatsApp geliştirme ekibinin üzerinde çalıştığı yeni özellikler ile çok yakında grup sohbetlerinde sesli arama yapabilecek, dinamik saat çıkartmalarına kavuşacak ve istediğimiz emojiyi adını yazarak bulabileceğiz.

 

GRUP İÇİ SESLİ GÖRÜŞMELER : Öncesinde yazışmalar, daha sonra aramalar için kullandığımız Whatsapp artık birçok kişinin ve grupların beklediği özellik olan grup sesli arama özelliğine sahip olacak. Kısacası grup sohbetlerinde artık sesli arama özelliğini kullanabileceksiniz.

 

SAAT GÖRSELİ: Dinamik saat çıkartmaları ise Whatsapp’a gelen yeni bir özellik. Bilindiği gibi Instagram’da bir fotoğraf gönderilmek istendiğinde zaman saati fotoğrafa eklenebiliyordu. Sevilen bu özellik WhatsApp’a da geliyor.

 

EMOJİ ARAMA : WhatsApp'ta çok fazla emoji var, evet. Bazen doğru anda doğru emoji'yi bulmak çok zor olabiliyor. Artık istediğiniz emoji'yi kelime kullanarak aramanız mümkün olacak. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Başkan Yavaş açıkladı, Ankara'da vaka sayıları arttı
Başkan Yavaş açıkladı, Ankara'da vaka sayıları arttı
Ankara'da serinlemek için gölete giren gencin cesedi bulundu
Ankara'da serinlemek için gölete giren gencin cesedi bulundu