WhatsApp’tan İki Bomba Özellik! Artık...

WhatsApp'tan İki Bomba Özellik! Artık...

WhatsApp son güncellemesi ile iki yeni özellik daha kullanıcılarla buluşuyor. WhatsApp ses kaydı kilidi ve uygulama içinden YouTube videosu oynatmaözellikleriyle uygulama çok daha işlevsel hale geliyor.

06 Nisan 2018 - 10:28

WhatsApp son güncellemesi ile iki yeni özellik daha kullanıcılarla buluşuyor. WhatsApp ses kaydı kilidi ve uygulama içinden YouTube videosu oynatmaözellikleriyle uygulama çok daha işlevsel hale geliyor.

WhatsApp iOS uygulamasını güncelledi. WhatsApp'ın son güncellemesi ile iki yeni özellik daha iPhone kullanıcıları ile buluşuyor.

WhatsApp ses kaydı kilidi ve uygulama içinden YouTube videosu oynatma özellikleri platformun iPhone uygulamasına entegre edildi.

 

WHATSAPP'TAN İKİ BOMBA ÖZELLİK

Bu yeni özellikler iOS için App Store’da sunuldu. Öte yandan, Anroid kullanıcıları bunlara şimdilik sadece Android beta sürüm 2.18.102 ile ulaşabiliyor. Yeniliklerden ilki olan ses kaydı kilidi sayesinde kullanıcılar sesli mesajlar için kayıt tuşuna basılı tutmaktan kurtuluyor. Tek yapılması gereken ses kayıt ikonunu yukarı doğru kaydırarak kilit mekanizmasını aktif etmek.

Uygulama içi YouTube videosu oynatma özelliği ile ise WhatsApp içinde YouTUbe videoları izlenebilecek.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
ATO üyelerine “Ankara ticaret akademisi” eğitimi
Ankara'nın
Ankara'nın "kuş cenneti" 200 kuş türüne ev sahipliği yapıyor