Yazarımız Astroloji Uzmanı Deniz Erin Bu Akşam Atv Ana Habere...

Yazarımız Astroloji Uzmanı Deniz Erin Bu Akşam Atv Ana Habere Katıldı

Haber Ankara'nın yazar kadrosuna kısa süre önce katılan ve yazılarıyla büyük ilgi gören Astroloji ve Tarot Uzmanı Deniz Erin, 8 Ekim ÇArşamba günü saat 18.50'de başlayan olan Atv Ana Haber Bülteni'nde yer aldı.

10 Ekim 2014 - 00:17

Haber Ankara'nın yazar kadrosuna kısa süre önce katılan ve yazılarıyla büyük ilgi gören Astroloji ve Tarot Uzmanı Deniz Erin, 8 Ekim ÇArşamba günü saat 18.50'de başlayan olan Atv Ana Haber Bülteni'nde yer aldı.   Deniz Erin, Atv Haber'de, bugün gerçekleşecek olan kanlı ay tutulmasını yorumladı.   İşte Deniz Erin'in Haber Ankara'da yayınlanan ve Atv Ana Haber Bülteni için yorumladığı yazı:   Kanlı ay tutulması nedir?
Kanlı ay tutulmasında, gün doğumunda veya gün batımında güneşle bir araya gelen ay, kan rengine bürünüyor. Bu yıl içinde ilk olarak Nisan ayında gerçekleşen kanlı ay tutulması şimdi de 08.10.2014 tarihinde saat 13:50 de Koç burcunda meydana gelecek. Kanlı ay tutulması, Türkiye için gergin günlerin geleceğini, özellikle deprem, sel vb. doğa olaylarının gün yüzüne çıkacağı bir döneme işaret etmektedir. Genel olarak herkesin çok gergin olacağı bir dönem olduğundan esnek ve hoş görülü olmak tavsiye edilmektedir. Ekonomik açıdan ele alındığında ise 15 Ekim'den sonra zamların olabileceği söz konusudur. Tutulmanın etkisi, tutulmadan iki üç gün önce hissedilmeye başlanıp tutulmadan sonra 1 hafta boyunca hissedilecektir. Hatta bir iki ay sonrasında bile ara ara etkisini göstermeye devam edebilir. Beklenmedik bir aşk, eski ve yaşanılmamış bir aşkın etkisi söz konusu olabilir. Ancak bu etki kısa süreli olacaktır.   Bu tutulma özellikle bireysel gelişimde etkili olacaktır. Kişisel gelişimlere yönelmeler, yeni ilgi alanları, yeni hobi edinmeler ve iş alanında da yeni girişimler söz konusu olacaktır. Genel anlamda iş hayatında da çok etki gösterecek bir tutulmadır. Yeni ortaklık, yeni ofis açma konularında ve atılacak yeni adımlarda temkinli olunmalıdır.
Son zamanlarda dünya üzerinde çok fazla kan döküldü. Özellikle Ortadoğu'da süren savaşlar pek çok ülkeyi farklı şekilde etkiledi. Doğa hiçbir zaman bu duruma sessiz kalmadı ve kalmayacaktır. Çünkü doğa bir enerjidir ve ne zaman enerji döngüsü sarsılsa tabiat buna en acımasız şekilde karşılık vermiştir.,
Bu tutulmadan özellikle etkilenecek olan burçlar; Koç başta olmak üzere Oğlak, Terazi ve Yengeç burçlarıdır.
KOÇ: Genel anlamda nostalji dönemlerinden kurtulup geçmişi bir kenara bırakacaklardır. Dolunay enerjisi ile duygusal patlamalar yaşayıp, bütün olayları tek taraflı yorumlamayıp kendilerine hakim olabilirlerse bu dönem onlar için yepyeni ve muhteşem bir evre olacaktır. Özellikle 13,14,15 Ekim tarihlerine dikkat etmelidirler. Bu tarihler risk tarihleridir. Hayatlarıyla ilgili alacakları her türlü kararları 16 Ekim tarihinden itibaren almalarını tavsiye etmekteyim. Beklenmedik yeni aşklar kapılarını çalsa bile bir adım geride durup temkinli davranmalarında fayda vardır. Geçmişin geçmişte kaldığını kabul edip mantıklı kararlar alarak önlerine bakmaları gerekmektedir.
BOĞA: Boğa burçları hayatlarında alternatifleri olması gerektiğini unutmamalı. Özellikle bu dönemde yaptıkları her plan için bir de b planı yapmayı ihmal etmemeliler. Bu dönemde aklınıza gelen parlak fikirleri hayata geçirmekten korkmayın. İş hayatınızda ortaya koyacağınız girişimci ruhunuz sizi bir adım ileriye taşıyacaktır. Özellikle 15,16,17,18 Ekim tarihlerinde ikili görüşmelere ve alınacak yeni kararlara dikkat edilmelidir.
İKİZLER: Takıntılarını bir kenara bırakmaları gerekir. Takıntılarından dolayı iş ve para anlamında kayıp yaşayabilirler. Gereksiz hırslara kapılmamalıdırlar. Sağlık sorunu olarak da sinir sistemi ve midede rahatsızlık yaşanabilir. İş anlamında kurulan ortaklıklara ve oluşabilcek yanlış anlaşılmalara dikkat edilmelidir. Geçmişle olan ilişkilerde geçmişi geçmişte bırakmalıdırlar ve yeni ilişkilere şans tanımalıdırlar. 18,19, 20 Ekim risk tarihleridir.
YENGEÇ: Dolunayın etkileyeceği öncü burçlardan birisidir. Bu dönem yengeçler için yeniliklerle dolu olacak. Aşk ve iş konusunda karşınıza çıkacak fırsatlarınızı iyi değerlendirin. Gizlilik sizin için ön planda olmalıdır. Geçmişten geri dönüşleri duygularınızla değil mantığınızla değerlendiriniz. Çocuk sahibi bireyler için ufak sıkıntılar meydana gelebilir. 20, 21, 22, 23 Ekim'e özellikle dikkat edilmelidir.
ASLAN: Bir süredir yaşamış olduğu sıkıntılardan dolayı ruhi bunalım, insanların gerçek yüzleriyle karşılama dönemi geride kalıyor. Hayatlarının stres noktası iş ve kariyere geçiyor. Bu konularda çok önemli adımlar atacaklar. Sakin kalmalarını tavsiye ediyorum. Eklem rahatsızlıklarına sırt ve omuz ağrılarına dikkat etmeleri gerekiyor. Önemsemezlerse maalesef ameliyatlar söz konusu olabilir. Aşk hayatlarında ise geçmişi tamamen arkada bırakmalı ve artık hayatlarına yeni bir yön vermelidirler. 23, 24, 25 Ekim'e dikkat etmeleri önerilir. Yeni bir döneme hoş geldiniz aslanlar!
BAŞAK: Geçmişe ait takıntılardan uzak durmanızı tavsiye ediyorum. Özellikle evli başaklar ve ilişkileri olanlar, karşılıklı olarak destek içinde bulunacağınız bir dönem olacak. Bu arada yeni ev ve araba konusunda olumlu bir dönem sizi bekliyor olabilir. Göğüs ve solunum yolu hastalıklarına dikkat edilmelidir. 25, 26, 27, 28 Ekim'e dikkat edilmelidir. Alınacak yeni kararlar ve ikili görüşmeler 29 Ekim'den sonrasına alınmalıdır.
TERAZİ: Sevgili teraziler, özellikle sizin burcunuzda adalet söz konusu olacağı için bu dolunayda dostluklarınızın ve aşk hayatınızın sınanacağı bir dönem. İlişkilerinize devam edip etmeyeceğiniz kararını gözden geçireceksiniz. Sağlık anlamında özellikle bel kısmına dikkat! İş ve para anlamında ise harekete geçme zamanı. 28, 29, 30 Ekim risk tarihlerinizdir dikkat!
AKREP: İlişkilerinizde ve evliliklerinizde şiddetli tartışmalar söz konusu olabilir. Tartışmaların önemli boyuta gelmemesi için sakin kalınmasını ve öfke kontrolünün sağlanmasını tavsiye ediyorum. Ani boşanmalar ve ayrılıklar gündeme gelebilir. Akrep burçları kasımın son haftasına kadar dikkatli olmalı özellikle 28, 29, 30 Kasım günlerinde temkinli davranmalıdır.
YAY: Gergin tutumlarınızdan biraz uzak durun. Duyacağınız gereksiz şüpheler ve iş hayatınızda yanlış çıkışla yapmanıza sebebiyet verebilir. Biraz anlayış gösterme zamanı. Şu sıralar ciddi ilişkilere başlamaktan uzak durun. Özelliğiniz olan gerginlik maalesef hayatınız olumsuz etkileyecek. Sakin, sakin sakin! 1, 2, 3 Kasım'a özellikle dikkat edilmelidir.
OĞLAK: Özellikle kanlı dolunaydan etkilenecek olan Oğlak burcu sorumluluklarıyla sınanacak. Yeni iş hayatınızla ilgili yeni başlangıçlar yapmak istiyorsanız 3,4,5 Kasım'a dikkat edip 6 Kasım itibariyle yeni kararlar alınız. Her daim temkinli olun. Şu an ilişkileri olan oğlaklar ilişkilerinize sahip çıkın. Stres dolu günlerin etkisinde kalmayın.
KOVA: Yüzleşme evresine hoş geldiniz. Yapacağınız her türlü işte özellikle evrak işlerinde iki kere düşünün, temkinli davranın dikkatli adımlar atın. Aşk hayatınızla ilgili kısa süreli ilişkiler içinde olabilirsiniz. 8,9,10 Ekim'e dikkat edilmeli ve temkin hiçbir zaman elden bırakılmamalıdır.
BALIK: Ekim ayını son derece stresli ve kararsız geçirmektedirler. Zihinsel kargaşaları çok yüksek olmakla beraber özellikle 10, 11, 12, 13 Ekim'de kendilerine dikkat etmelidirler., sakin davranmalıdırlar. 14 Ekim tarihi itibariyle ilahi adalet evresine gireceklerdir. Ruhsal ve zihinsel kargaşaları olacaktır. Geçmiş ilişkilerinden geri dönüşler söz konusu olabilir. Bir anlık kararla pişmanlık yaşayabilirler. Geçmişi geçmişte bırakmalarını ve biraz daha mantıklı davranmalarını öneriyorum.     Kanlı Ay Tutulması Ve Burçlara Etkileri - TIKLAYIN       Deniz ERİN Deniz Erin Astroloji ve Danışmanlık Merkezi Facebook Adresi İçin TIKLAYIN Deniz Erin Facebook Adresi İçin TIKLAYIN          

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yoğun bakımdan sonra 'kıymalı yumurta' istedi
Yoğun bakımdan sonra 'kıymalı yumurta' istedi
Ankara’da su kesintisi
Ankara’da su kesintisi