Yeni Haftada Yağış Var Mı? İşte Ankara’da Hafta İçi Hava...

Yeni Haftada Yağış Var Mı? İşte Ankara'da Hafta İçi Hava Durumu...

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'da ve Türkiye'de bu hafta içi için ilk hava tahminlerini açıkladı. Hava sıcaklıklarının pazartesi gününden itibaren 1-2 derecelik artış göstermesi ve haftaya boyunca aralıklarla yağmur yağması bekleniyor.

02 Aralık 2018 - 09:30 - Güncelleme: 05 Aralık 2018 - 12:38

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Ankara'da ve Türkiye'de gelecek hafta için ilk hava tahminlerini açıkladı. Hava sıcaklıklarının pazartesi gününden itibaren 1-2 derecelik artış göstermesi ve haftaya boyunca aralıklarla yağmur yağması bekleniyor.

 

Meteoroloji Genel Müdürlüğü, Başkent Ankara'da gelecek hafta için son hava tahminlerini açıkladı. Geçtiğimiz hafta Ankara'da sıcaklıklarda kademeli olarak bir düşüş yaşandı. Yeni hafta ise, bu sıcaklık değerlerinde 1-2 derecelik artış yaşanması bekleniyor. Ayrıca, Başkent Ankara'ya aralıklı olarak yağmur yağacağı tahmin ediliyor. Meteoroloji'den alınan bilgiye göre Ankara'da hava durumunun,

3 Aralık Pazartesi günü 11 derece ve puslu,

4 Aralık Salı günü 12 derece ve yağmurlu

5 Aralık Çarşamba günü 10 derece ve yağmurlu,

6 Aralık Perşembe günü 9 derece ve çok bulutlu olması bekleniyor.


En düşük sıcaklıkların 3 Aralık Pazartesi günü 0 derece, 4 Aralık Salı günü 2 derece, 5 Aralık Çarşamba günü 4 derece ve 6 Aralık Perşembe günü 2 derece olacağı tahmin ediliyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gölbaşı’nda sinema keyfi başlıyor
Gölbaşı’nda sinema keyfi başlıyor
NASA uzay istasyonundan Türkiye görüntüleri
NASA uzay istasyonundan Türkiye görüntüleri