ANASAYFA Yenimahalle Ankara Yenimahalle ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor?

Ankara Yenimahalle ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor?

Sebze ve meyve alışverişi içim semt pazarlarını tercih edenler yaşadıkları bölgelerdeki pazarların hangi günlerde ve hangi adreslerde kurulduğunu merak ediyor. Ankara'nın Yenimahalle ilçesindeki semt pazarı adreslerini okurlarımız için derledik.
yazar
Azra KOÇAK
EDİTÖR
Ankara Yenimahalle ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor?

Ankara Yenimahalle ilçesindeki semt pazarları nerelerde, hangi günlerde kuruluyor? - Ülkemizde pek çok vatandaşın pazar kültürü bulunuyor. Yaşadıkları şehirlerdeki semt pazarlarından alışveriş yapmayı tercih eden vatandaşlar taze sebze ve meyve alma imkanı elde ediyor.

ankara-yenimahalle-ilcesindeki-semt-pazarlari-nerelerde-hangi-gunlerde-kuruluyor.jpg

Sebze ve meyve almak üzere vatandaşların ziyaret ettiği semt pazarları belirli günlerde belirli adreslerde kuruluyor. İllerin hemen her ilçesinde belirlenen alanlarda belirlenen günlerde kurulan semt pazarları hakkında Ankara'nın Yenimahalle ilçesini ''Haberankara.com'' okurları için derledik. Yenimahalle ilçesindeki semt pazarlarının adresleri ve kurulduğu günleri merak eden vatandaşlar, ''Yenimahalle'de nerelerde, ne zaman semt pazarı kuruluyor?'' sorusuna yanıt aramaya başladı.

ANKARA YENİMAHALLE'DE SEMT PAZARLARI

Yenimahalle Belediyesi'nin resmi internet sitesi üzerinden paylaşılan bilgiler doğrultusunda ilçenin hangi semtinde ve hangi saatlerde semt pazarı kurulduğu öğrenilebiliyor. Buna göre Yenimahalle Belediyesi tarafından tablo ile Yenimahalle ilçesinde kurulan pazar yerlerinin açılış ve kapanış saatleri de öğrenilebiliyor. Yenimahalle Belediyesi'nin semt pazarları ise şu şekilde listeleniyor;

screenshot-1.jpg

screenshot-2.jpg

screenshot-3.jpg

Yenimahalle Belediyesi pazar yerleri açılış kapanış saatleri genel olarak sabah 07.00 ile akşam 20.00 olarak karşımıza çıkıyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Google'a soruşturma başlatıldı! Detaylar belli oldu

Google'a soruşturma başlatıldı! Detaylar belli oldu