Yenimahalle Kaymakamı’ndan Yaşar’a Ziyaret

Yenimahalle Kaymakamı'ndan Yaşar’a Ziyaret

Ankara Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.

31 Ağustos 2018 - 14:06

Ankara Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural, Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar’ı ziyaret etti.

Fethi Yaşar’ın ağabeyi Ahmet Yaşar’ınve kayınvalidesi Rabia Özkan’ın vefatından dolayı duyduğuderin üzüntüyü dile getiren Dural, taziye dileklerini ileterek başsağlığı diledi.Ardından Başkan Yaşar ve Kaymakam Dural Yenimahalle de yapılan projelerle ilgili sohbet gerçekleştirdi.

 

YENİMAHALLE YAŞAMAKTAN KEYİF ALINAN BİR İLÇE

Yenimahalle’de yerel ve genel idarenin uyum içinde, halk yararına çalışmasının Yenimahalle halkının huzur ve barış içinde yaşamasına büyük katkı sağladığına dikkat çeken Yaşar, “Kavga ve çekişme halk zararına, uyum ve işbirliği halk yararınadır. Biz Yenimahalle’de bunu sağlayarak Yenimahallelilerin yaşamaktan mutlu olduğu bir ilçe oluşturduk. Yerel ve genel idare halk yararı söz konusu olduğunda birbirinin yardımına koşuyor. Bu ülkenin iş adamları ve politikacıları devletin kaynaklarını, yatırımlarını halkın kazancını ve durumdan sağlayacağı faydayı düşünerek planlamak zorundadır. Bizden sonraki nesillerin, çocuklarımızın ileride huzurlu ve barış dolu yarınlardan yetişmesini istiyorsak bu düşünceleri temel alarak hareket etmeliyiz” dedi.

 

HER HİZMET YENİMAHALLELİNİN MUTLULUĞU İÇİN

Göreve başladığı günden beri Başkan Yaşar’ın çalışmalarını dikkatle takip ettiğini belirten Yenimahalle Kaymakamı Selda Dural, “Yenimahalle büyüyüp gelişmesine rağmen huzurlu, eski geleneklerin ve mahalle kültürünün yaşamaya devam ettiği bir ilçemiz. Yenimahalle’ye yapılan her hizmet Yenimahalle halkının mutluluğu içindir” dedi.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ankara’nın 3 ilçesinde su kesintisi
Ankara’nın 3 ilçesinde su kesintisi
Rusya ilk koronavirüs aşısını açıkladı
Rusya ilk koronavirüs aşısını açıkladı