ANASAYFA Altındağ Haberleri Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki spor tesisi ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu

Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki spor tesisi ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu

Yönetimi devraldığı günden itibaren eksiklerin giderilmesi için ekipler ile birlikte sahada bulunan Başkan Tiryaki farklı noktalara gitmeye devam ediyor. Beraberindeki isimler ile birlikte tespitlerde bulunan Veysel Tiryaki gerekli talimatları veriyor.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki spor tesisi ve mesire alanlarında incelemelerde bulundu

Altındağ ilçesinde yaz ayları ve sonrasında vatandaşların sorun yaşamasını istemeyen yeni yönetim çalışmalarını sürdürüyor. İlçe halkının sosyalleştiği alanları yerinde inceleyen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki sorunlar ile ilgileneceği mesajını veriyor.

SPOR TESİSİNDEKİ EKSİKLER TESPİT EDİLDİ

Bu kapsamda Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki'nin yaptığı inceleme ile ilgili yeni bir bilgi daha geldi. Başkan Tiryaki beraberindeki isimlerle beraber bir spor tesisinde çalışmalar gerçekleştirdiği öğrenildi. Konu ile ilgili konuşan Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki “Beşikkaya mahallemizdeki spor tesisini gezerek, incelemelerde bulunduk. Mahalle sakinlerimizle görüştük. Tüm spor tesislerimizin tadilat, bakım, onarımlarını gerçekleştirerek en yakın zamanda Altındağlıların hizmetine sunacağız” şeklinde konuştu.

Beraberindeki isimler ile birlikte gerekli incelemeleri yapan Başkan Tiryaki ilçenin farklı noktalarında da çalışmalarını yapacaklarını ve vatandaşların rahatça sosyalleşmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirtti.

PEÇENEK MESİRE ALANINDA TADİLAT ÇALIŞMALARI SÜRÜYOR

Geçtiğimiz günlerde Altındağ Belediyesi tarafından daha iyi hizmet vermesi için Peçenek Mesire Alanı geçici olarak kapatılmıştı. Burada da yapılan tadilat çalışmalarını inceleyen Başkam Veysel Tiryaki “Tadilat nedeniyle geçici olarak kapattığımız Peçenek Mesire alanında incelemelerde bulunduk. Fen İşleri ekibimizle gerekli tespitlerimizi yaptık. Mesire alanımız en yakın zamanda Altındağ'a yakışır şekilde ilk günkü haliyle kapılarını yeniden açacak” ifadelerini kullandı.

Yeni yönetim başa geldiği günden itibaren denetleme adına farklı noktalara gidiyor. İnsanların toplu olarak kullandığı yerdeki çalışmalar öncelikli çalışma olarak değerlendiriliyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları belli oldu! 2024 Şampiyonlar Ligi yarı finalinde kimler eşleşti?

Şampiyonlar Ligi'nde gecenin sonuçları belli oldu! 2024 Şampiyonlar Ligi yarı finalinde kimler eşleşti?