Beypazarı

Beypazarı Belediyesi Tohum Eleme Tesisi sezonun ilk çiftçisine hizmet vermeye başladı Beypazarı Belediyesi Tohum Eleme Tesisi sezonun ilk çiftçisine hizmet vermeye başladı Beypazarı Belediyesi Tohum Eleme Tesisi, sezonun ilk çiftçisine hizmet vermeye başladı. Çiftçilerin tohum eleme ve ilaçlama ihtiyaçlarını karşılamak üzere tesiste çalışmalar gerçekleştiriliyor.
Beypazarı Belediyesi kurban kesim alanlarını duyurdu Beypazarı Belediyesi kurban kesim alanlarını duyurdu Kurban Bayramı'na sayılı günler kala heyecanlı bekleyiş sürüyor. Kurban kesimi yapılacak alanlar ise belli oldu.
Beypazarı Belediyesi İnözü Vadisi ilgi odağı oldu Beypazarı Belediyesi İnözü Vadisi ilgi odağı oldu Ankara Beypazarı'nda bulunan İnözü Vadisi, doğa ile baş başa kalmak isteyenlerin ilgi odağı oldu.
Beypazarı Belediyesi Turizm Danışma Ofisi açılış kapanış saatleri Beypazarı Belediyesi Turizm Danışma Ofisi açılış kapanış saatleri Beypazarı Belediyesi Turizm Danışma Ofisi'nin hangi saat aralıklarında hizmet verdiği araştırılıyor.
Beypazarı Belediyesi tohum eleme tesisinde çiftçilere hizmet veriyor Beypazarı Belediyesi tohum eleme tesisinde çiftçilere hizmet veriyor Beypazarı Belediyesi, tohum eleme tesisinde çiftçiler için yaptığı faaliyetler kapsamında, selektör tesisinde ekin ve arpa için tohum eleme hizmetine başlanacağını açıkladı.
Beypazarı Belediyesi sinek ve böceklere karşı ilaçlama yaptığını duyurdu Beypazarı Belediyesi sinek ve böceklere karşı ilaçlama yaptığını duyurdu Başkent Ankara'da vatandaşların son dönemde sıklıkla şikayet ettiği sinek ve böcek sorununun ardından belediyeler ilaçlama ekiplerini sahaya indirdi. Beypazarı Belediyesi de ilaçlama ekiplerinin çalışmalara başladığını duyurdu.
Beypazarı Belediyesi Hıdırlık Tepesi ilgi odağı oldu Beypazarı Belediyesi Hıdırlık Tepesi ilgi odağı oldu Ankara'nın Beypazarı ilçesinde bulunan Hıdırlık Tepesi, manzarası ile Beypazarı'nın güzelliklerini gözler önüne seriyor.
Beypazarı Belediyesi ücretlerde iyileştirme yoluna gitti Beypazarı Belediyesi ücretlerde iyileştirme yoluna gitti Beypazarı Belediyesi, yetkili sendika ile yapılan ek protokol ile personelin maaş problemini çözdü. Belediye sorun için ücretlerde iyileştirme yoluna gitti.
Beypazarı Belediyesi Kariyer Merkezi ile istihdam problemini çözmeyi amaçlıyor Beypazarı Belediyesi Kariyer Merkezi ile istihdam problemini çözmeyi amaçlıyor Beypazarı Belediyesi, ABB’nin de daha önce hayata geçirdiği Kariyer Merkezi ile istihdam problemini çözmeyi amaçlıyor.
Beypazarı Belediye Başkanı Kasap ilçe kaymakamına ziyarette bulundu Beypazarı Belediye Başkanı Kasap ilçe kaymakamına ziyarette bulundu Beypazarı Belediye Başkanı Dr. Özer Kasap, ilçe kaymakamı Vedat Yılmaz’ı makamında ziyaret etti.
Beypazarı Belediyesi ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşlarına yardım ediyor Beypazarı Belediyesi ihtiyaçlarını karşılayamayan vatandaşlarına yardım ediyor Beypazarı Belediyesi, vatandaşlarına yönelik hizmetlerini sürdürüyor. Hizmetler kapsamında belediye ekiplerinin çalışmalarıyla vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olunuyor.
Beypazarı’ndaki Gaz Lambası Müzesi ziyaretçilerini bekliyor Beypazarı’ndaki Gaz Lambası Müzesi ziyaretçilerini bekliyor Türkiye’nin ilk gaz lambası müzesi olan Beypazarı Gaz Lambası Müzesi, ziyaretçilerini bekliyor. Müzede, 1400 parçadan oluşan geniş bir gaz lambası koleksiyonu yer alıyor.