Ankara Büyükşehir Belediyesi

EGO Kızılay-Koru metro hattı yeniden hizmet vermeye başladı EGO Kızılay-Koru metro hattı yeniden hizmet vermeye başladı Akşam saatlerinde Ankara halkının yoğun olarak kullandığı metronun geçici olarak hizmet dışı kaldığı ifade edilmişti. Yaşanan bu durum sonrasında metrolarda izdiham olmuş, arıza ülke gündemine oturmuştu.
EGO Genel Müdürlüğü Kızılay - Metro seferlerinin durdurulduğunu açıkladı! EGO Genel Müdürlüğü Kızılay - Metro seferlerinin durdurulduğunu açıkladı! Aşırı sıcaklar Ankara'da günlük hayatı etkilediği gibi ulaşım sistemlerinde de büyük sıkıntılar yaşanmasına neden oluyor. Bu konuda Ankaralıları üzecek ve zor anlar yaşamalarına neden olacak haber EGO'dan geldi.
Ankara’da metro kullananlar için EGO önemli bir duyuru yaptı! Acelesi olanların planları aksayabilir Ankara’da metro kullananlar için EGO önemli bir duyuru yaptı! EGO Genel Müdürlüğü, sıcak havalar sebebiyle metrolar için yeni bir düzenleme yaptı. EGO, düzenlemenin detaylarını sosyal medya hesapları üzerinden paylaştı.
Ankara Büyükşehir Belediyesi üniversite tercih günlerini 2 ilçede başlatıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi üniversite tercih günlerini 2 ilçede başlatıyor Ankara Büyükşehir Belediyesi, kentteki faaliyetlerine devam ederken öğrencilere yönelik projelerini açıklamaya da devam ediyor. YKS'nin ardından üniversiteye yerleşmek isteyen öğrencilere tercih desteği sağlayacağını açıklayan Ankara Büyükşehir Belediyesi, 2 ilçede tercih günleri programını duyurdu.
Ankara Halk Ekmek 73 üretici kooperatifin kalkınmasına destek oldu Ankara Halk Ekmek 73 üretici kooperatifin kalkınmasına destek oldu Ankara Halk Ekmek Fabrikası, bünyesindeki Başkent Market ile 72 üretici kooperatiften 550 milyon liraya yakın yöresel ürün satın alarak kalkınmalarına destek oldu.
ABB’nin ücretsiz şantiye gezileri devam ediyor! Yeni gezi için tarih verildi ABB’nin ücretsiz şantiye gezileri devam ediyor! Yeni gezi için tarih verildi Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin geçtiğimiz aylarda gerçekleştirdiği ücretsiz Miras Şantiye Gezileri devam ediyor. Belediye, başkentin tarihi mirasıyla buluşmak isteyen vatandaşları için detayları paylaştı.
Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ABB Başkanı Yavaş’ı ziyaret etti Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı ABB Başkanı Yavaş’ı ziyaret etti Başkent Ankara’ya giden Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş’ı makamında ziyaret etti.
Ankara 2024 Olimpiyatlarında 11 Sporcu ile temsil edilecek Ankara 2024 Olimpiyatlarında 11 Sporcu ile temsil edilecek 26 Temmuz'da başlayacak olimpiyat oyunları öncesinde ülkeler son hazırlıklarını yapıyor. Türkiye'de büyük bir heyecanla sporcularının nasıl bir sonuç alacağını bekliyor.
ABB metroda yangın ve yolcu kurtarma tatbikatı gerçekleştirdi ABB metroda yangın ve yolcu kurtarma tatbikatı gerçekleştirdi Her gün binlerce insanın kullandığı toplu taşıma araçlarında kimi zaman istenmedik durumlar yaşanabiliyor. Bu nedenle olası acil durumlara karşı ekiplerin hazır ve bilgi olması büyük önem taşıyor.
ABB'den Açık Hava Sinema Günleri! Her cumartesi Yeşilçam geceleri! ABB'den Açık Hava Sinema Günleri! Her cumartesi Yeşilçam geceleri! Ankara Büyükşehir Belediyesi (ABB), Açık Hava Sinema Günleri düzenleyerek vatandaşlara unutulmaz yaz akşamları yaşatıyor.
Ankara'nın ilk parkı Güvenpark yenileniyor! Ankara'nın ilk parkı Güvenpark yenileniyor! Başkent Ankara denildiğinde akla ilk gelen yerlerden biri olan Güvenpark yenileniyor.
Ankaralılar Yıldızların Altında Yeşilçam Geceleri bugün yaşanacak! Sandalyesini kapan buraya koşsun Ankaralılar Yıldızların Altında Yeşilçam Geceleri bugün yaşanacak! Sandalyesini kapan buraya koşsun Başkent Ankara'da belediyeler tarafından düzenlenen etkinliklere olan ilgi devam ediyor. Belediyelerin etkinlik takvimleri takip edilirken Ankara Büyükşehir Belediyesinin Yıldızların Altında Yeşilçam Geceleri'ne bugün imza atacağı öğrenildi.