Yenimahalle

YENİMEK yaz kursları başladı! 5 bin öğrenci kayıt yaptırdı YENİMEK yaz kursları başladı! 5 bin öğrenci kayıt yaptırdı Yenimahalle Belediyesi YENİMEK yaz kursları başladı. 5 bin öğrenci, yaz kurslarına kayıt yaptırdı ve birbirinden farklı branşlardan eğitim alarak kendini geliştirme fırsatı yakaladı.
Yenimahalle Belediyesi ilçeye bir Kreş ve Gündüz Bakımevi kazandırıyor! Ön kayıtlar başladı Yenimahalle Belediyesi ilçeye bir Kreş ve Gündüz Bakımevi kazandırıyor! Ön kayıtlar başladı Küçük yaşta çocuğu bulunan aileler için evlatlarının hayatlarının ilk yıllarında alacakları eğitim büyük anlam taşıyor. Bu konuda anne babalar çocuklarının faydalı ortamlarda arkadaşlık kurması ve eğitim alması için kreş ve gündüz bakım evlerine yöneliyor.
Yenimahalle Belediyesi teknoloji bağımlığına karşı savaş açtı! Yenimahalle Belediyesi teknoloji bağımlığına karşı savaş açtı! Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde vatandaşları sosyal anlamda geliştiren ve eğiten programlar düzenlenmeye devam ediliyor. Bu kapsamda belediye yönetimi tarafından bir eğitim daha verildi.
Yenimahalle Belediyesi kanser hastaları ve yakınları için ücretsiz konaklama imkanı sunuyor Yenimahalle Belediyesinden kanser hastaları ve yakınları için ücretsiz konaklama imkanı Ankara'da kanser hastalarının tedavi olmak için gittiği Onkoloji hastanesi farklı yerleşim yerlerinden vatandaşlara da ev sahipliği yapıyor. Hastalığına çare bulmak için buraya gelen vatandaşların en çok sıkıntı çektiği konular arasında kalacak yer yatıyor.
Yenimahalle Belediyesi çalışanlarına yangına müdahale konusunda eğitim verdi Yenimahalle Belediyesi çalışanlarına yangına müdahale konusunda eğitim verdi Günlük hayatta insanlar çoğu zaman yangın ya da kaza gibi olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalabiliyor. Bu tarz durumlara karşı önceden hazırlıklı olmak ve gerekli eğitimleri almak kritik önem arz ediyor.
Yenimahalle Belediyesi yaz okulları yüzlerce öğrencinin katılımı ile başladı Yenimahalle Belediyesi yaz okulları yüzlerce öğrencinin katılımı ile başladı Geçtiğimiz haftalarda belediye tarafından başlayacağı duyurulan kurslara katılım yüksek oldu. Tatilin son günlerine kadar devam edecek eğitimler ile gençlerin eğlenirken faydalı aktiviteler yapması amaçlanıyor.
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar'dan çöpleri zamanında ve poşetli atma çağrısı geldi Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar'dan çöpleri zamanında ve poşetli atma çağrısı geldi Yaz aylarının beraberinde getirdiği aşırı sıcaklar sokaklarda hijyen konusunda daha dikkatli olunmasını gerektiriyor. BU kapsamda sokaklarda çöp toplama ve ilaçlama faaliyetleri ayrı bir önem kazanıyor.
Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar kuracakları köylü pazarlarının önemini anlattı Yenimahalle Belediye Başkanı Yaşar kuracakları köylü pazarlarının önemini anlattı Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde kırsal kesimde ve şehir merkezlerinde yaşayan vatandaşları aynı anda kazandıran pazarlar için geri sayım sürüyor. Başlamasına çok az bir zaman kalan pazarlar ile ilgili Fethi Yaşar önemli açıklamalarda bulunuyor.
Yenimahalle Belediyesi destek eğitim merkezleri ile binlerce öğrencinin hayatına dokundu Yenimahalle Belediyesi destek eğitim merkezleri ile binlerce öğrencinin hayatına dokundu Ankara'nın Yenimahalle ilçesinde yıllardır devam eden eğitim kurslarında büyük oranda başarı sağlandı. Rakamlarla ortaya konulan bu istikrar ile ilgili belediye başkanı Yaşar bir paylaşımda bulundu.
Türkiye Avusturya maçı için Yenimahalle Belediyesi'nden çağrı! Türkiye Avusturya maçı için Yenimahalle Belediyesi'nden çağrı! Türkiye'nin gergin ve stresli gündeminden uzaklaşmak isteyen vatandaşlar EURO 2024 maçlarını beraber izlemeye devam ediyor. A Milli Futbol Takımı'da turnuvada bir adım daha ilerlemek ve ülkeye bir başarı armağan etmek istiyor.
Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Kaymakam Kurtbeyoğlu ile bir araya geldi Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar Kaymakam Kurtbeyoğlu ile bir araya geldi Yenimahalle ilçesinin yönetim koltuğunda oturan Başkan Yaşar, ilçede önemli kişiler ile istişarelerine bir yenisinin daha ekledi. Yenimahalle Kaymakamlığına ziyarette bulunan Başkan Fethi Yaşar ilçe için çalışma vurgusu yaptı.
Yenimahalle Belediyesi Köylü ve El Emeği Pazarlarının başlama tarihi duyuruldu Yenimahalle Belediyesi Köylü ve El Emeği Pazarlarının başlama tarihi duyuruldu Vatandaşları sağlıklı gıdalar ile buluşturmak ve kendi imkanları ile satış yapmak isteyenlere yardımcı olmak adına hayata geçirilen pazar bu yazda Yenimahalle halkı ile buluşacak.