Gündem

Çöp şiş katmere yoğun ilgi! Çöp şiş katmere yoğun ilgi! Eşsiz bir lezzet olan katmer, çöp şiş şeklinde yapılınca ilgi odağı oldu.
20 metrekare alanda 40 yıldır yorgan dikiyor! Yanında çalışacak çırak bulamıyor 20 metrekare alanda 40 yıldır yorgan dikiyor! Yanında çalışacak çırak bulamıyor Kırşehir'de yaşayan Cengiz Gök, 40 yıldır yorgan dikiyor. Yeni nesillere zanaatını anlatmak istediğini söyleyen Gök, yanında çalışacak çırak bulamadığını ifade etti.
PTT annelere 3700 TL yardım başvurusu var mı? 3700 TL yardım başvurusu nasıl yapılır? PTT annelere 3700 TL yardım başvurusu var mı? 3700 TL yardım başvurusu nasıl yapılır? PTT’nin, bazı sosyal medya hesaplarının aktardığına göre anneler için 3700 TL yardımda bulunacağı açıklandı. PTT’nin böyle bir uygulamasının olup olmadığı ve nasıl başvurulacağı merak edildi.
KOAH hastası adam 36 yıldır oturarak uyuyor KOAH hastası adam 36 yıldır oturarak uyuyor KOAH hastası Muzaffer Işık, hastalığı nedeniyle 36 yıldır oturarak uyuyor. 67 yaşındaki Işık, yatarak uyumanın hayalini kuruyor.
Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayvanlar konusunda kimse bize merhamet dersi vermeye kalkışmasın! Cumhurbaşkanı Erdoğan: Hayvanlar konusunda kimse bize merhamet dersi vermeye kalkışmasın! Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, partisinin haftalık grup toplantısında açıklamalar yaptı. Erdoğan’ın gündeminde enflasyon, Sadık Ahmet’in ölüm yıldönümü, muhalefet, sokak hayvanları ve Kıbrıs Barış Harekatı’nın 50.yılı vardı.
Polis Akademisi İç Güvenlik Fakültesi 210 öğrenci alımı başvuruları ne zaman? Polis Akademisi İç Güvenlik Fakültesi 210 öğrenci alımı başvuruları ne zaman? Polis Akademisi İç Güvenlik Fakültesine yapılacak olan öğrenci alımları için detaylar sorgulanıyor. 210 öğrenci alımı yapılacağı ifade edilirken başvurularla ilgili olarak merak edilenleri derledik.
Üniversite tercihi yapacaklara uyarı! Puan yerine başarı sırasına dikkat edilmeli Üniversite tercihi yapacaklara uyarı! Puan yerine başarı sırasına dikkat edilmeli Üniversite tercihi öncesinde bazı noktalara dikkat edilmesi gerekiyor. Dr. Öğretim Üyesi Duygu Kotan Türkden, konu ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.
Yok artık dedirtti! Dilencinin banka hesabından 191 bin TL çıktı! Yok artık dedirtti! Dilencinin banka hesabından 191 bin TL çıktı! Çorum'da bir dilencinin banka hesabından bir servet çıktı. Dilencinin banka hesabından 191 bin TL çıktığını gören ekipler ise büyük şaşkınlık yaşadı.
Sivas'ta iki otomobil çarpıştı! 6 kişi yaralandı Sivas'ta iki otomobil çarpıştı! 6 kişi yaralandı Sivas Ulaş'ta otomobillerin çarpıştığı kazada 6 kişi yaralandı. Yaralılar, hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı.
ALES 2 ne zaman, saat kaçta, hangi gün yapılacak? ÖSYM AİS ALES sınav giriş belgesi sorgulama ekranı ALES 2 ne zaman, saat kaçta, hangi gün yapılacak? ÖSYM AİS ALES sınav giriş belgesi sorgulama ekranı Akademik kariyer yapma hedefi olan adayların katılım sağladığı ALES sınavının 2'nci oturumunun hangi gün yapılacağı merak ediliyor. ALES 2 oturumunun sınav giriş belgesi de merak edilenler arasında yer alırken sorgulama ekranı gündemdeki yerini aldı.
MGM 5 ilde sarı kodlu uyarı verdi 81 ilde hava durumu raporu yenilendi MGM 5 ilde sarı kodlu uyarı verdi 81 ilde hava durumu raporu yenilendi MGM tarafından yayımlanan hava durumu raporları vatandaşların gündeminde yer alıyor. Hava durumuna ilişkin bilgi sahibi olmak isteyen vatandaşların araştırmaları devam ederken 5 ilde sarı kodlu uyarıda bulunan MGM, yurt genelinde hava durumu verilerini açıkladı.
İstanbul'da 10 aracın karıştığı zincirleme kazada çok sayıda yaralı var İstanbul'da 10 aracın karıştığı zincirleme kazada çok sayıda yaralı var İstanbul'da 10 aracın karıştığı zincirleme bir trafik kazası meydana geldi. Söz konusu kazada çok sayıda yaralı olduğu bildirilirken ekiplerin olaya müdahale ettiği öğrenildi.