Altındağ Belediyesi kadınları tiyatro sahnesinde buluşturdu

Altın Belediyesinin kültür ve sanat etkinlikleri hız kesmeden devam ediyor. Altındağlı kadınlar da tiyatro etkinliği ile buluşturulurken bir hafta boyunca pek çok kadın tiyatro oyunu izleme fırsatı buldu.

Altındağ Belediyesi kadınları tiyatro sahnesinde buluşturdu

Altındağ Belediyesi, sosyal etkinliklerle vatandaşları buluşturmaya devam ediyor. Kültür ve sanat etkinliklerine ara vermeksizin duyurular yapan Altındağ Belediyesi, ilçede ikamet eden kadınları, tiyatro sahnesinde buluşturdu.

Altındağlı kadınları yıl boyunca kültür ve sanatın önemli eserleri ile buluşturan Altındağ Belediyesi, tiyatro seferberliğini yeniden başlattıklarını ifade etti.

ALTINDAĞ'DA TİYATRO SEFERBERLİĞİ BAŞLADI

Altındağlı kadınlar, Altındağ Belediyesinin girişimleri ile tiyatro ile buluştu. Geçmiş dönemde olduğu gibi yeniden tiyatro seferberliği başlattığını duyuran Altındağ Belediyesi, Kadın Eğitim ve Kültür Merkezlerine üye kadınları tiyatroya götürdü.

Altındağ Belediyesi kadınları tiyatro sahnesinde buluşturdu

Altınpark ve Seyfi Demirsoy Kadın Eğitim ve Kültür Merkezi üyeleri eşleri ile birlikte, “Eski Dünya Efsanesi” adlı oyunu izledi. Diğer merkezlerden de sırası ile kadınların tiyatroya götürüleceğini söyleyen Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki “Tüm merkezlerimiz sezonun son oyunlarını izleme fırsatı bulacak” ifadelerine yer verdi.

Altındağ Belediyesi kadınları tiyatro sahnesinde buluşturdu - Resim : 2

Altındağ Belediye Başkanı Tiryaki, sezonun kapanmasına kısa bir süre kala kadınları Altındağlı kadınları tiyatro oyunları ile buluşturmanın sevincini yaşadığını ifade ederken “Altındağ’ın yine kültür ve sanatın başkenti olması için ne gerekiyorsa yapıyoruz.

Altındağ Belediyesi kadınları tiyatro sahnesinde buluşturdu - Resim : 3

Kültür ve sanat sezonunun kapanmasına çok kısa bir süre kalsa da, Altındağlı kadınlarımızı sezonun en sevilen oyunlarıyla buluşturuyoruz. 60 kişilik gruplar halinde ve eşleriyle birlikte keyifli zaman geçiriyorlar. Hafta sonuna kadar inşallah 250 kişiyi tiyatroya götürmüş olacağız” sözlerine yer verdi. Bu çerçevede Altındağ'da etkinlikler de hız kesmeden devam etmiş olacak.

Haberankara.com

SONRAKİ HABER