Altındağ Belediyesi sporcuları kazandığı madalyalarla ilçenin adını duyurmaya devam ediyor

Ankara'nın Altındağ ilçesinde spor ve sporcuya yapılan yatırımlar olumlu şekilde geri dönüş sağlamaya devam ediyor. Uzman antrenörler eşliğinde sınavlara hazırlanan sporcular turnuvalardan madalya ile dönmeye devam ediyor.

Altındağ Belediyesi sporcuları kazandığı madalyalarla ilçenin adını duyurmaya devam ediyor

Altındağ Belediyesi Spor Kulübü sporcuları takımlarının ve şehirlerinin adını bir kez daha duyurmayı başardı. Kulübün minik judocuları düzenlenen turnuvada dereceye girdi.

Uşak’ta düzenlenen Minikler Türkiye Judo Şampiyonası'nda 52 kiloda yarışan Ecrin Oğur Türkiye 2’ncisi, 60 kiloda yarışan Kerem Berk Güllü ise Türkiye 3’üncüsü oldu. Altındağlı sporcular aldıkları sonuçlarla Balkan Şampiyonası’na katılmaya da hak kazandı.

Altındağ Belediyesi sporcuları kazandığı madalyalarla ilçenin adını duyurmaya devam ediyor

BAŞKAN TİRYAKİ'DEN SPORCULARA TEBRİK

Aldıkları madalya ve turnuvaya gitme hakkından dolayı mutluluk yaşayan sporcuları tebrik eden isimlerden birisi de Altındağ Belediye Başkanı Veysel Tiryaki oldu. Başkan Tiryaki sporcularının kendilerini çok mutlu ettiğini ifade ederek "Sporcularımız Türkiye Şampiyonası’nda büyük başarıya imza attı. İkincilik ve üçüncülük madalyası kazanarak bizleri onurlandırdı. Sporcularımızla ne kadar iftihar etsek az." şeklinde konuştu.

Başkan Tiryaki sözlerini "Balkan Şampiyonası’nda da bayrağımızı en iyi şekilde temsil edeceklerinden hiç şüphemiz yok. Minik sporcularımızı ve hocalarını canı gönülden tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum" diyerek sonlandırdı.

ALTINDAĞ'DA SPORTİF FAALİYETLER SÜRÜYOR

Altındağ Belediyesi şehirde spor ve sporcuya yönelik yaptığı yatırımları sürdürüyor. Bu alanlarda eğitim gören sporcularda ilçenin adını duyurmaya devam ediyor.

Kaynak: Haberankara.com
SONRAKİ HABER