Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polislerin içinde bulunduğu otomobil tıra çarptı! 1 polis memuru hayatını kaybetti

Bugün akşam saatlerinde Ankara Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli 3 polis memurunun içinde bulunduğu otomobil, TEM Otoyolu Sakarya geçişinde tıra çarptı.

Acı kaza bugün akşam saatlerinde meydana geldi! Ankara Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli 3 polis memurunun içinde bulunduğu otomobil, TEM Otoyolu Sakarya geçişinde tıra çarptı. Parçalanan otomobilde bulunan 3 polis memurundan 1'i hayatını kaybetti, 2'si ağır yaralandı.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polislerin içinde bulunduğu otomobil tıra çarptı! 1 polis memuru hayatını kaybetti

1 POLİS MEMURU HAYATINI KAYBETTİ!

Gerçekleşen kazada, TEM Otoyolu Ankara istikameti Akyaz-Hendek mevkiinde meydana geldi. Konu ile ilgili edinilen bilgiye göre, Ankara Emniyet Müdürlüğü Koruma Şube Müdürlüğü'nde görevli 3 polis memurunun içinde bulunduğu 06 EBM 912 plakalı otomobil, yabancı plakalı tıra arkadan çarptı. Çarpışmanın şiddetiyle ağır hasar olan otomobilde bulunan 3 polis memuru yaralandı. 112 Acil Çağrı Merkezi'ne yapılan ihbar üzerine olay yerine çok sayıda sağlık, itfaiye, polis ve jandarma ekipleri sevk edildi.

Ankara Emniyet Müdürlüğü'nde görevli polislerin içinde bulunduğu otomobil tıra çarptı! 1 polis memuru hayatını kaybetti - Resim : 2

Hastaneye kaldırılan polis memurlarından 1'i kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti, 2 polis memuru ise tedavi altına alındığı öğrenildi. Yaralı polis memurlarının sağlık durumları ile ilgili ise henüz bir bilgiye ulaşılamadı. Olay yerine gelen polisler tarafından ise kaza ile ilgili soruşturmanın başlatıldığı ifade edildi.