ANASAYFA Ankara Ankara'da aile katliamı! Çocuklarını ve eşini öldürüp hayatına son verdi

Ankara'da aile katliamı! Çocuklarını ve eşini öldürüp hayatına son verdi

Keçiören'de duyanların kanını donduran bir olay yaşandı. Komiser yardımcısı bir baba evinde eşi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın sonu bir ailenin yok olması ile sonuçlandı.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Ankara'da aile katliamı! Çocuklarını ve eşini öldürüp hayatına son verdi

19 Mahallesinde yaşanan tartışma bir aile trajedisi ile sona erdi. Edinilen bilgiye göre eşlerin arasında başlayan tartışma şiddetlenerek büyüdü. Söz konusu tartışmanın sonunda komiser yardımcısı baba cinnet geçirdi.

TARTIŞMANIN SONU KÖTÜ BİTTİ

Normalde Hatay'da görevli olan baba izin için Ankara Keçiören'deki evine gelmişti. Evinde eşi ile bilinmeyen bir neden dolayı tartışmaya başlayan kocanın siniri yatışmadı. Tarafların nedeni bilinmeyen tartışması sonucunda komiser yardımcısı baba kendi kontrolünü kaybetti. Cinnet geçirdiği ifade edilen baba direk olarak silahına sarıldı.

Cinnetin etkisiyle ilk olarak tartıştığı eşini katleden baba ardından 2 çocuğunu da vurdu. Kendi kontrolünü sağlayamayan baba en son kendi hayatına son verdi. 4 kişilik ailenin bir tartışma sonrası yok olması mahalle sakinleri ve komşularda şok etkisi oluşturdu. İhbarın ardından olay yerine gelen sağlık ekibi komiser baba, eşi ve çocuklarının cansız bedeninin alarak morga götürdü.

Olay yerine gelen ailenin yakınları ise sevdiklerinin acısını kaybetmenin acısı ile cenazeler ile ilgilenmeye başladı. Olayın yaşandığı binanın önünde ise büyük bir kalabalık oluştu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB Miras Şantiye Gezileri ile vatandaşlara tarihi alanları gezdiriyor

ABB Miras Şantiye Gezileri ile vatandaşlara tarihi alanları gezdiriyor