ANASAYFA Ankara Ankara'da FETÖ, uyuşturucu ve ruhsatsız silah operasyonları sonucunda 4 şüpheli gözaltına alındı

Ankara'da FETÖ, uyuşturucu ve ruhsatsız silah operasyonları sonucunda 4 şüpheli gözaltına alındı

Ankara'da, Akyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafında, FETÖ silahlı terör örgütüne yönelik gerçekleştirilen operasyonlar sonucunda 4 şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.
Ankara'da FETÖ, uyuşturucu ve ruhsatsız silah operasyonları sonucunda 4 şüpheli gözaltına alındı

Ankara'da, Akyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü, başkentte yürüttüğü FETÖ, uyuşturucu ve ruhsatsız silah soruşturmalarında sona geldi. 

Konuyla ilgili yapılan açıklamada, Akyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü Suç Önleme ve Soruşturma Büro Amirliği ekiplerinin FETÖ terör örgütü üyesi olmaktan hakkında kesinleşmiş 6 yıl hapis cezası bulunan N.N.M.’nin bir süre ilçede ikamet ettikten sonra Keçiören’e gittiğini ve burada saklandığını belirlediği belirtilerek, düzenlenen başarılı operasyon ile şüpheliyi yakaladığı ifade edildi. 

Bir diğer şüpheli olan ve ve uyuşturucu madde ticareti yaptığı ve 13 farklı suçtan sabıka kaydı olduğu belirlenen S.T., adresine düzenlenen operasyonla yakalanarak gözaltına alındı. Şüphelinin adresinde çok miktarda uyuşturucu ele geçirildi. Ekiplerin uyuşturucu kullandığını belirledikleri F.D. isimli kişinin üst aramasında ise 12,5 gram uyuşturucu madde ele geçirildi. Şahsın 18 farklı suçtan sabıka kaydı bulunduğu aktarıldı.

26 SUÇTAN KAYDI BULUNDUĞU ANLAŞILDI 

Son olarak Akyurt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından, aranması bulunan M.C.’yi yakalama çalışmaları başarıyla sonuçlandı. M.C., ekiplerin başarılı operasyonu ile yakalanarak adalete teslim edilirken, şüpheliye  ait ruhsatsız silah ise bir marketin çöpünde ele geçirildi. 

Öte yandan, M.C.'nin üzerinde 6 adet tabanca fişeği yakalandı ve 26 ayrı suçtan kaydının olduğu öğrenildi.

Haberankara.com 

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
2024 Nevruz Bayramı ne zaman, neden ve nasıl kutlanır?

2024 Nevruz Bayramı ne zaman, neden ve nasıl kutlanır?