Ankara'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 6 kişi yakalandı!

Bugün başkentte düzenlenen uyuşturucu operasyonunda toplamda 6 şahsın yakalandığı ifade edildi. Gerçekleştirilen bu operasyonun jandarma ekipleri tarafından düzenlendiği ifade edildi.

Bugün Ankara'da jandarma ekipleri tarafından uyuşturucu kaçakçılarına yönelik operasyon gerçekleştirildi. Düzenlenen bu operasyon sonucunda ise 6 kişi yakalandı.

Konu ile ilgili yapılan açıklamalara göre İl Jandarma Komutanlığından yapılan açıklamaya göre Altındağ, Çubuk ve Şereflikoçhisar ilçelerinde 5 şüphelinin uyuşturucu madde üretimi ve ticareti yaptığının belirlenmesinin ardından Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ve İlçe Jandarma Komutanlığı ekiplerince operasyon düzenlendiği ifade edildi. Bu operasyonlar sonucunda ise yüklü miktarda uyuşturucuya el konulduğu ifade edildi.

YÜKLÜ MİKTARDA UYUŞTURUCU ELE GEÇİRİLDİ!

Ankara’da ‘Uyuşturucu Madde İmal ve Ticaretinin Önlenmesine’ yönelik çalışmalar neticesinde 1 şüpheli tutuklandığı belirtildi. Bununla birlikte operasyonlarda 430 gram esrar, 72 gram sentetik uyuşturucu, 24 uyuşturucu kullanma aparatı, 500 mililitre uyuşturucu olduğu değerlendirilen sıvı, 12 uyuşturucu uyarıcı hap, 50 paketleme poşeti, 2 hassas terazi, esrar öğütme aparatı ve 7 muhtelif tarihi eser ele geçirildi.​​​​​​​

Ankara'da gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda 6 kişi yakalandı!

Yakalanan 5 şüpheli hakkında adli işlemlere başlatılırken ayrıca, uyuşturucu veya uyarıcı madde ticareti yapma veya sağlama suçundan 22 yıl 11 gün kesinleşmiş hapis cezası bulunan E.E. de Mamak'ta gözaltına alınarak Sincan Kapalı Ceza İnfaz Kurumuna teslim edildiği öğrenildi.