ANASAYFA Ankara Düzce ile Kaynaşlı gişeleri arası Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapandı

Düzce ile Kaynaşlı gişeleri arası Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapandı

Karayollarında yapılan onarım, bakım ve yapım çalışmaları hız kesmeden devam ediyor. Son olarak Anadolu Otoyolu Düzce ile Kaynaşlı gişeleri arası Ankara istikametinde karayolları tarafından yapılan çalışma nedeniyle otoyolun trafiğe kapatıldığı açıklandı.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Düzce ile Kaynaşlı gişeleri arası Ankara istikametinde otoyol trafiğe kapandı

DÜZCE (İHA) –Karayollarında çeşitli çalışmalar yapılıyor. Konforlu, güvenli ve kesintisiz ulaşım için ekiplerin yol yapım, bakım ve onarım çalışmaları da aralıksız olarak devam ediyor. Bu çalışmalara ilişkin bilgiler verilmeye devam ediyor.

Son olarak Anadolu Otoyolu Düzce ile Kaynaşlı gişeleri arası Ankara istikametinde karayolları tarafından üstyapı çalışmasından dolayı yol tursan tesisleri mevkiinden sabah saatlerinde trafiğe kapandığı bildirildi.

DÜZCE - KAYNAŞLI ARASI OTOYOL TRAFİĞE KAPANDI

Düzce Anadolu Otoyolu'nda üstyapı çalışmasından dolayı 5 gün yol trafiğe kapatıldı. Karayolları 4. Bölge Müdürlüğü tarafından 13 Mayıs 2024 saat 09.00’dan 17 Mayıs 2024 günü saat 17.00'ye kadar Anadolu Otoyolu'nun Düzce kavşağı ile Kaynaşlı kavşağı arasında yer alan Ankara istikameti üstyapı onarım çalışması yapılacak. 

Yapılacak çalışma nedeniyle sabah saatlerinde Düzce ile Kaynaşlı gişeleri arası Tursan tesislerinden trafiğe kapandı. Trafik İstanbul istikametinden çift yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaya başladı. 5 gün sürecek çalışmanın ardından yolun tekrar trafiğe açılması bekleniyor. 

Karayolları ekipleri yol kazıma çalışmalarına başladı. Yetkiler bu yolu kullanacak olan sürücülerin işaret ve işaretçileri dikkat etmesini istedi. Çalışmaların 17 Mayıs itibariyle sona ermesi bekleniyor.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB Ulus Tarihi Kent Merkezi’ne ücretsiz ulaşım imkanı sağlıyor

ABB Ulus Tarihi Kent Merkezi’ne ücretsiz ulaşım imkanı sağlıyor