ANASAYFA Ankara EGO Genel Müdürlüğü, 3 Mart Pazar günü MSÜ sınavı için ek seferlerin düzenleneceğini duyurdu!

EGO Genel Müdürlüğü, 3 Mart Pazar günü MSÜ sınavı için ek seferlerin düzenleneceğini duyurdu!

Bugün EGO Genel Müdürlüğü tarafından sosyal medya hesapları üzerinden yapılan duyuruda 3 Mart Pazar günü gerçekleştirilecek MSÜ sınavı için ek seferlerin düzenleneceği öğrenildi.
yazar
Sinem GÜVEN
EGO Genel Müdürlüğü, 3 Mart Pazar günü MSÜ sınavı için ek seferlerin düzenleneceğini duyurdu!

Bu hafta Pazar günü yani 3 Mart 2024 tarihinde ÖSYM tarafından düzenlenen Türkiye genelinde yapılacak olan Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı hakkında EGO Genel Müdürlüğü açıklama yaptı. Yapılan bu açıklama çerçevesinde pazar günü sınava girecek olan adayların herhangi bir aksaklık yaşamaması amacı ile ek seferlerin düzenleneceği öğrenildi. Konu hakkında duyuru resmi sosyal medya hesapları üzerinden paylaşıldı.

EGO GENEL MÜDÜRLÜĞÜ EK SEFERLERİ DUYURDU!

Gerçekleştirilecek olan ek seferler hakkında Ankaralılar için duyuruda bulunan EGO Müdürlüğü tarafından resmi sosyal medya X hesabından yapılan paylaşım şu şekilde verildi;

“EGO Genel Müdürlüğü, Ölçme Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından 03 Mart 2024 Pazar günü yapılacak ”Milli Savunma Üniversitesi Askeri Öğrenci Aday Belirleme Sınavı" için tüm hazırlıklarını tamamlamıştır. 

Sınava katılacak vatandaşlarımızın sınav yerlerine ulaşımlarında herhangi bir sıkıntı yaşamamaları için Genel Müdürlüğümüzce, mevcut hafta sonu çalışma programımıza ilave olarak 20 otobüs hattında, 39 adet ek servis planlaması yapılmıştır.

Otobüs işletmelerimizde uygulanacak ilave servis programına Kuruluşumuz web sitesi ve EGO CEP'TE mobil uygulamasından ulaşabilirsiniz."

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Kızılay Genel Başkanı Yılmaz, Ankara'daki Gazzelilerle bir araya geldi!

Kızılay Genel Başkanı Yılmaz, Ankara'daki Gazzelilerle bir araya geldi!