ANASAYFA Ankara Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler'den bombalı saldırıya ilişkin açıklama geldi

Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler'den bombalı saldırıya ilişkin açıklama geldi

Başkent Ankara'da bu sabah bombalı saldırıya ilişkin Türkiye Cumhuriyeti Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler'den açıklama geldi.
Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler'den bombalı saldırıya ilişkin açıklama geldi

Ankara Kızılay'da 1 Ekim Pazar günü sabah saat 09.15 sularında İçişleri Bakanlığı Emniyet Müdürlüğü girişinde iki terörist tarafından bombalı saldırı meydana geldi. Meydana gelen patlamada bir teröristin kendisini imha ettiğini ve diğerinin de etkisiz hale getirildi.

Alınan bilgilerin ve yapılan açıklamaların ardından Türkiye Cumhuriyeti Millî Savunma Bakanı Yaşar Güler açıklama yaptı.

757553image1.jpg

"TERÖRİSTLERİ BU COĞRAFTADAN SİLENE KADAR MÜCADELEYE DEVAM EDECEĞİZ"

Milli Savunma Bakanı Yaşar Güler, Ankara’da yaşanan hain saldırı girişiminin ardından, “Eli kanlı teröristler bu coğrafyadan yok olup gidinceye kadar azimle ve kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

screenshot-24.jpg

Bakan Güler, Ankara’da yaşanan hain saldırı girişiminin ardından Milli Savunma Bakanlığı’nın sosyal medya hesabı üzerinden açıklamalarda bulundu. Güler, “İçişleri Bakanlığımızın önünde gerçekleşen terör saldırısını şiddetle lanetliyor, hafif şekilde yaralanan polislerimize ve vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Eli kanlı teröristler bu coğrafyadan yok olup gidinceye kadar azimle ve kararlılıkla mücadeleye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Gençlerbirliği Spor Kulübü, Oktay Arıca'yı andı!

Gençlerbirliği Spor Kulübü, Oktay Arıca'yı andı!