ANASAYFA Ankara Parmağı kopan bir kişi, ambulans helikopterle Ankara'ya yetiştirildi!

Parmağı kopan bir kişi, ambulans helikopterle Ankara'ya yetiştirildi!

Bugün yaşanan son dakika gelişmesi ile birlikte Bartın'da parmağı kopan bir kişinin ambulans uçak ile Ankara Etlik Şehir Hastanesi'ne yetiştirildiği öğrenildi.
yazar
Sinem GÜVEN
Parmağı kopan bir kişi, ambulans helikopterle Ankara'ya yetiştirildi!

Parmağı kopan kişi ambulans uçak ile Ankara'ya yetiştirildi! Bugün yaşanan üzücü olaya gördü Bartın'da geçirdiği kaza sonucu parmağından yaralanan 65 yaşındaki T.D., Bartın Devlet Hastanesi'ne müracaat etti. Hastanede yapılan ilk müdahale ve tespitlerin ardından şahsın parmağında kısmi kopma tespit edildi. Ardından parmağın dikilmesi için Ankara Etlik Şehir Hastanesine sevk edilen T.D'nin vakit kaybetmeden hastaneye yetiştirilmesi için Sağlık Bakanlığı tarafından devreye girildi.

BUGÜN PARMAĞI KESİLEN HASTA UÇAK AMBULANS İLE ANKARA'YA YETİŞTİRİLDİ!

Yapılan açıklamalara göre kopan parmağının 5-6 saat içerisinde yerine dikilebilmesi için T.D., ambulans helikopter ile Bartın'dan alınarak, Ankara'ya götürüldüğü öğrenildi. Yaşanan kaza sonucunda neredeyse parmağını kaybetme riski yaşayan hasta T.D.'nin Etlik Şehir Hastanesi'nde yapılan tetkik ve müdahalenin ardından ameliyata alınacağı öğrenildi.

Öte yandan bu parmağın neden kaybedilme noktasına gelindiği hakkında merak edilenlerin artmasının ardından yapılan açıklamalara göre T.D.'nin bağ, bahçe işleri uğraşırken parmağından yaralandığı öğrenildi. Bu çerçevede şimdi ise hastanede yapılan müdahalenin ardından iyi geçen operasyon sonucunda kişinin parmağının eski sağlığına kavuşması bekleniyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB tarihi duyurdu! Batıkent Rekreasyon Alanı yapımında sona gelindi

ABB tarihi duyurdu! Batıkent Rekreasyon Alanı yapımında sona gelindi