MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Belözoğlu'ndan açıklama! Beni kimse ömür boyu susturamaz

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, MKE Ankaragücü ile Pendikspor karşılaşması sonrası basın mensuplarının sorusunu yanıtladı. Basın toplantısında kimsenin kendisini ömür boyu susturamayacağını açıklayan Belözoğlu, önemli ifadeler kullandı.

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Belözoğlu'ndan açıklama! Beni kimse ömür boyu susturamaz

Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında MKE Ankaragücü, sahasında Pendikspor ile 0 - 0 berabere kaldı. Maçın ardından MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Emre Belözoğlu, maç sonu toplantısında bir gazetecinin kendisi hakkında yazdığı köşe yazısını hatırlatarak, önemli açıklamalara yer verdi.

EMRE BELÖZOĞLU: “BENİ KİMSE ÖMÜR BOYU SUSTURAMAZ”

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Belözoğlu, maçla ilgili söyleyecek çok şey bulamadığını belirterek, "Elimizde küçücük avantajım mı artık bilmiyorum bir şey kaldı. Onu hafta sonu artık değerlendireceğiz mi, değerlendirmeyeceğiz mi? Ben de dahil olmak üzere oyuncular bunu ne kadar isteyecek? Arzulayacak hep beraber göreceğiz.'' dedi. Devam eden toplantıda Belözoğlu, ‘’Önümüzde çok herkes adına bence zorlu bir hafta var ama bu ligde kalmak adına yine görünen o ki işler son 4 hafta istediğimiz gibi gitmedi. Son hafta oyuncularım ve ben her şeyimizi ortaya koyarak Ankaragücü’nün ligde kalması için her şeyi yapacağız, her şeyimizi ortaya koyacağız" diye konuştu.

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Belözoğlu'ndan açıklama! Beni kimse ömür boyu susturamaz

MKE Ankaragücü Teknik Direktörü Belözoğlu, açıklamalarının ardından gazetecilerin sorularını yanıtladı. Soru sormak için söz alan bir gazeteciye yazdığı köşe yazısını hatırlatan Belözoğlu, "Ömür boyu sus dediniz ama konuşayım mı? Ömür boyu sus demişsiniz bana ya. Ömür boyu sus dememelisiniz bir kişiye. Ömür boyu susması demek birisinin ölmesini istemek gibi bir şey. Beni kimse ömür boyu susturamaz.'' çıkışı yaptı. ‘’Ben inandığımı ve inandıklarım dışında hiçbir şey söylemedim burada hiçbirinize de bir kere bile terbiyesizlik, saygısızlık yapmadım. Bana hiçbirinizden ömür boyu sus diyemezsiniz. Ben de hiç kimseye ömür boyu sus diyemem." ifadelerini kullandı. Ardından basın toplantısı sona erdi.

Haberankara.com

SONRAKİ HABER