ANASAYFA Ekonomi Ekonomist Selçuk Geçer duyurdu! Altın fiyatları tarihi rekor kıracak!

Ekonomist Selçuk Geçer duyurdu! Altın fiyatları tarihi rekor kıracak!

Altın fiyatlarında yaşanan dalgalanmaların ardından yatırımcılar için Ekonomist Selçuk Geçer, önemli açıklamalara yer verdi.
yazar
Sinem GÜVEN
Ekonomist Selçuk Geçer duyurdu! Altın fiyatları tarihi rekor kıracak!

Son dönemde altın fiyatlarında yaşanan hareketliliğin ardından vatandaşlar tarafından yatırım konusunda nasıl adımların atılması gerektiği araştırılmaya başlandı. Konuya ilişkin uzmanlar tarafından sektör hakkında incelemelerini vatandaşlara sunarak sürecin önümüzdeki dönemlerde nasıl ilerleyebileceği hakkında da bilgiler verdi.

Dolar ve altın hakkında yaptığı açıklamalar ile sık sık gündeme gelen isimlerden biri olan Ekonomist Selçuk Geçer de yaptığı son paylaşımlar ile altın fiyatlarında büyük yükselişin ne zaman yaşanabileceğine dair bilgilendirmelerde bulundu.

"2025 YILINA KADAR BİRİKİMLERİNİZİ ELLEMEYİ AKLINIZDAN GEÇİRMEYİN!"

Özellikle bu süreçte altında dalgalanmaların mümkün olabileceğinden bahseden Geçer, "Beklemek ve yavaş davranmak belki bize dip fiyattan alım yapma şansı tanımayacak ama altını 1800 değil de 1900 dolardan almış olacağız. Bu kayıp önemli olmayacak çünkü etrafımızda olan bitene iyice bakıp, yeni bir boğa sezonunun geldiğine ikna olduğumuzda 1900 hatta 2000 dolardan giriş yapmış olsak bile çok büyük bir kazanç sağlayacağımız kesin.

Alırken biraz yukarıdan da alsak bileceğiz ki boğa dönemine girildi ve aldıktan sonra hiç kıpırdamayacağız. Altın fiyatları bir yıl boyunca kesintisiz şekilde yükselecek ya da inmeyecektir. Dalgalanmalar, sert kırılmalar, krizler ve beklenmedik hareketler her zaman oldu ve olmaya devam edecek.

Bu nedenle biz uzun vadeli bir yükseliş döneminin geldiğini düşünerek alım yaptığımızda, ne olursa olsun aldıklarımızı satmayacağız. 2025 yılına kadar birikimlerimize ellemeyi aklımızdan dahi geçirmeyeceğiz." şeklinde yaptığı açıklamalar ile vatandaşlara birikim konusunda vatandaşları bilgilendirdi.

"ALTIN FİYATLARINI TARİHİ SEVİYEYE ÇEKECEK!"

Yatırımlarına altına uygun bir şekilde yapan vatandaşlar için açıklamalar yapan Selçuk Geçer, Dünyadaki kriz riski giderek artıyor. Evet, Orta Doğu tarafında yeni bir şey yaşanmayacak gibi. Bölgedeki Arap ülkeleri lafla İsrail'e kafa tutsa da, icraat olarak hiçbir şey yapmamaya ve 3 maymunu oynamaya devam ediyorlar. Ancak gerek o bölgede gerekse de Pasifik tarafında işler kızışabilir.

Yeni ve çok büyük bir krizin eşiğindeyiz, yakın gelecekte görkemli jeopolitik riskler kapımızda olacak ve bunların yaşanması, altın fiyatlarını tarihi seviyelere çekecek." ifadeleri ile dünya genelinde yaşanan bu olayların altın fiyatlarını etkileyeceğinden bahsetti.

EDİTÖR NOTU = Haberde yer alan ifadeler Ekonomist Selçuk Geçer'e ait olup, yatırım tavsiyesinde bulunulmamıştır.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Ankara Sincan'da uyuşturucu sattığı iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı!

Ankara Sincan'da uyuşturucu sattığı iddia edilen 2 kişi gözaltına alındı!