ANASAYFA Ekonomi Garanti Bankası'ndan yeni müşterilere Nisan kampanyası! Karşılıksız tam 3 bin TL verilecek

Garanti Bankası'ndan yeni müşterilere Nisan kampanyası! Karşılıksız tam 3 bin TL verilecek

Nisan ayına özel bankalar tarafından kampanyaların duyurulmasının ardından Garanti Bankası tarafından karşılıksız toplamda 3 bin TL hediye edileceği ifade edildi.
yazar
Sinem GÜVEN
Garanti Bankası'ndan yeni müşterilere Nisan kampanyası! Karşılıksız tam 3 bin TL verilecek

Her ay olduğu gibi bu ay içerisinde de bankalar tarafından müşterilerine özel olarak yapılan kampanyalar duyurulmaya başlandı. Bu çerçevede Garanti Bankası tarafından yapılan açıklamalarda da yeni müşterilerinin yapacakları harcamalara özel toplamda 3 bin TL hediye edileceği belirtildi.

GARANTİ BANKASI'NDAN MÜŞTERİLERİNE ÖZEL 3 BİN TL KAMPANYASI DUYURULDU!

Nisan ayına özel olarak uygulanacak olan bu kampanyaya göre Garanti BBVA Mobil’den şubeye gitmeden müşteri olan kişilerin, bireysel kredi kartı başvurusu yaparak başvurunuz onaylanması halinde; İlk 1000 TL'ye 1000 TL sonraki her 1000 TL'ye 500 TL toplam 3000 TL'ye varan bonus kazanabileceği belirtildi.

KAMPANYADAN NASIL FAYDALANILIR?

Bu kapsamda verilecek olan toplamda 3 bin TL'ye ilişkin Garanti Bankası tarafından da açıklamalar yapıldı. Gelen açıklamalara göre kampanyaya katılım için gerekli olan detaylar şu şekildeydi;

1 - Kampanyaya Garanti BBVA Bonus’lar, Money Bonus başvuruları dahildir. Bonus Flexi, Flexi, Ticari kartlar, Bonus Genç ve Paracard Bonus kampanyaya dahil değildir.

2 - Kampanyaya personel kartları ve sanal kartlar dahil değildir.

3 - Kazanılan bonuslar 4 Haziran– 4 Temmuz 2024 tarihleri arasında kullanılabilir.

4 - Kazanılan bonuslar en çok kazanım sağladığınız kartınıza yüklenecektir. Kullanılmayan bonuslar 5 Temmuz 2024 tarihinde geri alınacaktır.

5 - Kampanya müşteri bazındadır ve bir müşteri kampanya bazında en fazla 3000 TL bonus kazanabilir.

6 - Kampanyaya düzenli ödeme talimatı, otomatik ödemeler, fatura ödemeleri, vergi ödemeleri, nakit avans işlemleri, bonus kullanımları dahil değildir. 

7 - Kampanyaya internetten yapılan harcamalar da dahildir.

8 - Kampanyaya emekli promosyon kampanyasından yararlanan müşteriler dahil değildir.

SON BAŞVURU TARİHİ 31 NİSAN!

Kampanyaya katılım sağlamak isteyen kişilerin 31 Mart 2024 tarihine kadar başvuru yapması gerekmektedir. Başvurular ise 1-30 Nisan2024 tarihleri arasında Garanti BBVA dijital kanallarından temassız müşteri olma teknolojisiyle Garanti BBVA'lı olan ve Bonus kredi kartı, Money Bonus kredi kartı başvuruları onaylanan kişiler için geçerli olacaktır.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 31 Mart seçimleri açıklaması!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan 31 Mart seçimleri açıklaması!