ANASAYFA Ekonomi İş Bankası 6 ay vade ve yüzde 0 faizle 20 bin TL ihtiyaç kredisini duyurdu!

İş Bankası 6 ay vade ve yüzde 0 faizle 20 bin TL ihtiyaç kredisini duyurdu!

İş Bankası tarafından Aralık ayı için duyurulan son kampanya çerçevesinde faizsiz toplamda 20 bin TL ihtiyaç kredisi verileceği öğrenildi.
yazar
Sinem GÜVEN
İş Bankası 6 ay vade ve yüzde 0 faizle 20 bin TL ihtiyaç kredisini duyurdu!

İş Bankası müşterisi olmak isteyenler dikkat! Aralık ayına girdiğimiz andan itibaren İş Bankası tarafından yayımlanan son kart kampanyası kapsamında müşteri olmak için talepte bulunan kişilere toplamda 20 bin TL nakit avansın faizsiz bir şekilde sunulacağı öğrenildi. Bu kapsamda başvuru yapmak isteyen kişiler için bankacılık sistemine göre gerekli olan şart ve detayları açıklandı. 

İŞ BANKASI'NDAN FAİZSİZ 20 BİN TL İHTİYAÇ KREDİSİ!

Yayımlanan bu nakit avans kampanyasından kişilerin 1 Aralık ile 31 Aralık 2023 tarihlerine kadar yararlanabilecekleri öğrenildi. Bu çerçevede başvuru yapmak isteyen kişiler için hem nasıl başvuru işleminin gerçekleştirileceği hem de başvuru sırasında bilinmesi gerekenler açıklandı. 

KAMPANYAYA BAŞVURU DETAYLARI AÇIKLANDI!

İş Bankası tarafından yayımlanan kampanya kapsamında başvuru detayları şu şekilde verildi;

  1. Faizsiz Taksitli Nakit Avans sadece 6 ay vade için geçerlidir.
  2. Kampanyadan yararlanmak için, kullanılacak Taksitli Nakit Avans tutarı 300 TL ile 20.000 TL arasında olacaktır.
  3. Sadece İşCep ve Maximum Mobil kanallarından kullanım sağlanabilecektir.
  4. Kullanılabilecek Taksitli Nakit Avans tutarı, kartın kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlandırılmıştır.
  5. Kampanya kapsamında tanımlanan Faizsiz Taksitli Nakit Avans tutarı, azami 2 seferde ve toplamda tanımlanan tutarı geçmeyecek şekilde kullanılabilecektir.
  6. Kredi kartı başvurusu onaylanan müşteriler, kredi kartının fiziki teslimini beklemeden Maximum Mobil’den kredi kartı limitinin % 50’sini aşmamak koşuluyla 5.000 TL ‘ ye kadar (5.000 TL dahil) kampanya kapsamında faizsiz Taksitli Nakit Avans kullanabilecektir.
  7. 6 aydan farklı vadelerde ve 20.000 TL üzeri tutarlarda geçerli faiz oranları uygulanacaktır.
  8. Kampanya kapsamı İşCep, Müşteri Olmak İstiyorum özelliğinden İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurusu yaparak, başvuruları onaylanan müşteriler için geçerlidir.
  9. Kampanya tanımlamaları her müşteri için kredi kartı başvuruları onaylarını takip eden 7 iş günü içinde yapılacak ve kampanyadan yararlanma süresi 31.01.2024’de sona erecektir.
  10. Her müşteri kampanyadan yalnızca 1 sefer yararlanabilecektir.

NASIL BAŞVURU YAPILIR?

Detayların açıklandığı bu kampanyaya başvuruda bulunmak isteyen kişilerin 01.12.2023 – 31.12.2023 tarihleri arasında İşCep “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğiyle İş Bankası müşterisi olan ve kredi kartı başvurularını tamamlayabileceklerdir.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *