ANASAYFA Ekonomi Kamu bankasından 750 TL market alışveriş indirimi için son 2 gün!

Kamu bankasından 750 TL market alışveriş indirimi için son 2 gün!

Ziraat Bankası tarafından Ramazan ayı için duyurulan 750 TL indirim kampanyasına başvuruların 2 gün sonra sona ereceği ifade edildi.
yazar
Haber Merkezi
Kamu bankasından 750 TL market alışveriş indirimi için son 2 gün!

Geçtiğimiz ay Ramazan ayının başlaması ile birlikte bankalar tarafından kart kampanyaları da duyurulmaya başlandı. Bu çerçevede Ziraat Bankası tarafından yapılan açıklamalar çerçevesinde yapılacak olan gıda harcamaları kapsamında 750 TL indirim uygulanacağı belirtilmişti. 

Bunun ardından banka tarafından yapılan açıklamalara göre indirim için başvuru yapacak olan kişiler için başvuruların 2 gün sonra sona ereceği ifade edildi.

ZİRAAT BANKASI GIDA HARCAMALARI İÇİN 750 TL İNDİRİM UYGULAYACAK!

Konuya ilişkin bankadan yapılacak olan harcamalar hakkında, Bankkart'ınız ile anlaşmalı Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizde tek seferde yapacağınız 750 TL ve üzeri her alışverişinize 75 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira hediye edileceği belirtildi.

KAMPANYAYA KATILIM KOŞULLARI BELLİ OLDU!

Yapılan açıklamaların ardından banka tarafından gelen duyuruya göre başvuru yapacak olan kişilerin sağlaması gereken koşullar şu şekilde verildi;

1 - Kampanyadan yararlanabilmek için alışveriş yapmadan önce kampanyaya katılım sağlanması gerekmektedir.

2 - Kampanyaya katılan müşterilerimiz kampanya süresince Bankkart ile Market, Bakkal, Kasap, Manav ve Şarküteri üye işyerlerimizden tek seferde yapacakları 750 TL ve üzeri her alışverişlerine 75 TL, toplam 750 TL Bankkart Lira kazanabilecektir.

3 - İşlemlerin Bankkart anlaşmalı üye işyerlerinde ve Bankkart POS'undan yapılması gerekmektedir.

4 - Aynı gün aynı işyerinden yapılan işlemlerden sadece ilki kampanyaya dahil edilecektir. E-ticaret işlemleri kampanyaya dahil değildir.

5 - Bankkart Liralar kampanya şartlarını yerine getiren müşterilerimizin kartlarına anında yansıtılacaktır.

6 - Bir müşterinin kampanya döneminde kazanabileceği Bankkart Lira tutarı en fazla 750 TL'dir.

BAŞVURULAR 2 GÜN SONRA SONA ERECEK!

Konuya ilişkin yapılan açıklamalara göre kampanyanın son başvuru günü 14 Nisan olarak belirlendi. Bununla kampanyaya Bankkart Mobil'den, resmi internet adresinden veya RAMAZAN yazıp 4757'ye SMS göndererek katılım sağlanabileceği ifade edildi.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Bakan Koca duyurdu! Bayramın tatilinin birinci gününden bu yana 10 bin kaza ihbarı geldi

Bakan Koca duyurdu! Bayramın tatilinin birinci gününden bu yana 10 bin kaza ihbarı geldi