ANASAYFA Ekonomi Yeni yılda gram altın Dolar ve Euro yükseldi! Yeni haftada gram altın, dolar, euro fiyatları ne kadar?

Yeni yılda gram altın Dolar ve Euro yükseldi! Yeni haftada gram altın, dolar, euro fiyatları ne kadar?

Yeni yılın ilk işlem gününde piyasaların güncel durumu merak edildi. Altın fiyatları vatandaşların gündeminde yer alırken dolar ve euro tarafındaki hareketlilik de yatırımcı, borcu ve düğünü olanların gündeminde yer aldı. 2 Ocak tarihi ile piyasadaki yatırım araçlarının işlem gördüğü rakamları derledik.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Yeni yılda gram altın Dolar ve Euro yükseldi! Yeni haftada gram altın, dolar, euro fiyatları ne kadar?

Yeni yılda da vatandaşların piyasa takibi devam ediyor. Ülkemizde küçük yatırımcının en çok takip ettiği altın fiyatlarının yanı sıra dolar ve euro fiyatları da yakın takipte yer alıyor. Yatırımcı ve yatırımcı adayları piyasa takibini sürdürürken yeni yılın ilk işlem gününe denk gelen 2 Ocak Salı 2024 tarihi ile açılış rakamları merak edildi. 

Ülkemizde altın ve döviz piyasasındaki hareketlilik devam ederken yükseliş grafiği de devam ediyor. Güncel piyasa fiyatları 2 Ocak tarihi ile araştırılmaya başlanırken yatırımcı adayı, yatırımcı, düğünü ve borcu olanlar ''2 Ocak 2024 altın ne kadar, dolar ve euro fiyatları kaç TL?'' sorularına yanıt arıyor.  Altın çeşitleri, dolar ve euro güncel alış - satış rakamları ile anlık olarak takip edilirken altın piyasası yeni yılın ilk işlem gününde piyasalar yükselişine devam etti. 

2 OCAK 2024 PİYASA YÜKSELİŞİ DEVAM EDİYOR

İç ve dış piyasayı etkileyen altın ve döviz kurundaki değişimler vatandaşlar tarafından merakla takip ediliyor. Dolar ve Euro'nun yanı sıra altın fiyatlarını da anlık olarak takip etmek isteyen vatandaşlar, ''1 Dolar ne kadar? Euro, dolar, sterlin, gram, çeyrek, yarım altın kaç TL?'' sorularına yanıt arıyor. Piyasalardaki güncel rakamlar şöyle sıralandı;  

GRAM ALTIN 

Alış 1.977,89 TL  

Satış 1.978,10 TL  

ONS ALTIN 

Alış 2.075,45 TL  

Satış 2.075,80 TL  

ÇEYREK ALTIN 

Alış 3.313,00 TL  

Satış 3.399,00 TL   

ABD Doları:  

Alış 29,61 TL   

Satış 29,74 TL  

EURO:  

Alış 32,79 TL   

Satış 32,81 TL 

Rakamlar ise anlık olarak güncellenmeye devam ediyor. 

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Pursaklar Belediyesi'nden vatandaşlarına istihdam!

Pursaklar Belediyesi'nden vatandaşlarına istihdam!