ANASAYFA Gölbaşı Gölbaşı Belediyesi çocuklara yüzme eğitimi vermeye devam ediyor

Gölbaşı Belediyesi çocuklara yüzme eğitimi vermeye devam ediyor

Gölbaşı Belediyesi başkentte yaptığı çalışmalar ile takdir toplamaya devam ediyor. Son olarak bölgede yüzmeye bilmeyen çocuklara verdiği eğitimle örnek belediyeler arasında yerini aldı.
yazar
Haber Merkezi
Gölbaşı Belediyesi çocuklara yüzme eğitimi vermeye devam ediyor

Gölbaşı Belediyesi “Gölbaşı’nda Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmasın” şiarıyla Gölbaşı’nda çocuklara kurslarla yüzme öğretmeye devam ediyor. Şehit Demet Sezen Spor Merkezi, Prof. Dr. Fuat Sezgin Aile ve Yaşam Merkezi ve Rauf Denktaş Kapalı Yüzme Havuzu ve Spor Merkezi'ndeki kurslardan 6-13 yaş grubundaki çocuklar cüzi bir ücret karşılığında yararlanıyor.

aw069977-01.jpg

Gölbaşı Belediye Başkanı Ramazan Şimşek, "Yüzme kurslarımız alanında uzman eğitmenler tarafından veriliyor. İlçe sakinlerimiz oldukça memnun, çok iyi geri dönüşler alıyoruz. Kurslarımız ile Gölbaşı'mızda yüzme bilmeyen çocuğumuz kalmayacak. Çocuklarımızın ve gençlerimizin spor ile ilgilenen bireyler olması için, sporla birlikte kendilerini geliştirmeleri amacıyla elimizden gelen bütün çalışmaları yürütüyoruz.

aw069977-02.jpg

Gölbaşı, sporun başkenti olmuş durumda, bu şekilde ilerlemeye devam edecek” şeklinde konuştu.

MODERN SPOR TESİSİ YOĞUN İLGİ GÖRÜYOR

Gölbaşı Belediyesi tarafından hizmete sunulan modern spor tesisleri, her ay vatandaşlar tarafından büyük ilgi görüyor. Yüzme havuzu, fitness salonu, step salonu ve kafeterya gibi alanların bulunduğu spor merkezleri her gün, havuzlar ise Pazartesi günü hariç haftanın altı günü hizmet veriyor.

aw069977-03.jpg

Belediye bünyesinde bulunan spor merkezleri verdiği spor hizmetleriyle tüm yaş gruplarına hitap ediyor. Her yönüyle tam donanımlı tesislerde fitness, sauna ve yarı olimpik yüzme havuzu bulunuyor. Yüzmeyi öğrenmek, yüzmek ve su sporları yapmak isteyen herkese hizmet veren yarı olimpik havuzda uzmanlar tarafından yüzme temel eğitimi veriliyor.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *