ANASAYFA Gündem 4 ilde düzenlenen DAEŞ operasyonunda 36 kişi gözaltına alındı!

4 ilde düzenlenen DAEŞ operasyonunda 36 kişi gözaltına alındı!

Bugün İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya tarafından yapılan açıklamalara göre İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Kayseri'de gerçekleştirilen "Bozdoğan-27" operasyonlarında 36 şüphelinin yakalandığı ifade edildi.
yazar
Haber Merkezi
4 ilde düzenlenen DAEŞ operasyonunda 36 kişi gözaltına alındı!

İçişleri Bakanı Ali Yerlikaya tarafından bugün sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda DEAŞ terör örgütüne yönelik İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Kayseri'de gerçekleştirilen "Bozdoğan-27" operasyonlarında 36 şüphelinin yakalandığı ifade edildi. Operasyonlara yönelik de bilgilendirmelerde bulunuldu.

BOZDOĞAN 27 OPERASYONUNDA 36 ŞÜPHELİ YAKALANDI! 

Bugün Bakan Yerlikaya tarafından İl Emniyet Müdürlüklerince İstanbul, Eskişehir, İzmir ve Kayseri' olmak üzere 4 ilde DEAŞ terör örgütüne yönelik operasyonlar düzenlendiğini ifade edildi. Gerçekleştirilen operasyona ilişkin Bakanlık tarafından yapılan açıklamalar şu şekilde verildi;

"Bozdoğan-27" adı verilen operasyonlarda 36 şüpheli gözaltına alındı.

Operasyonlar sonucu pompalı tüfekler, ruhsatsız tabancalar, çok miktarda döviz ve Türk lirası ile çok sayıda dijital materyale el konuldu.

Yerlikaya'nın sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verildi:

"Aziz milletimizin bilmesini isterim ki; ülkemizin huzuru, birlik ve beraberliği için teröristlerin hiçbirine göz açtırmayacağız. Güvenlik güçlerimizin üstün gayretleriyle mücadelemize kararlılıkla devam edeceğiz. Operasyonları gerçekleştiren kahraman polislerimizi tebrik ediyorum. Allah ayaklarına taş değdirmesin. Milletimizin duası sizinle."

Bu kapsamda 36 şahsın da operasyon kapsamında gözaltına alındığı ifade edilmiş oldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Aile Bakanlığı duyurdu! Koruyucu aile yanında bakımı sağlanan çocuk sayımız 10 bin 84’e ulaştı

Aile Bakanlığı duyurdu! Koruyucu aile yanında bakımı sağlanan çocuk sayımız 10 bin 84’e ulaştı