ANASAYFA Gündem AFAD son dakika duyurdu! Kahramanmaraş'ta 4,1 büyüklüğünde deprem

AFAD son dakika duyurdu! Kahramanmaraş'ta 4,1 büyüklüğünde deprem

Ülkemizde son dakika deprem haberleri yakından takip ediliyor. AFAD tarafından geçilen son dakika bilgisi ile Kahramanmaraş'ta deprem olduğu öğrenildi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
AFAD son dakika duyurdu! Kahramanmaraş'ta 4,1 büyüklüğünde deprem

Afet ve Acil Durum Yönetimi (AFAD) Başkanlığının internet sitesinde yer alan bilgiye göre Kahramanmaraş'ta deprem meydana geldi. Merkez üssü Pazarcık ilçesi olan 4,1 büyüklüğündeki sarsıntının 7 kilometre derinlikte meydana geldiği belirlenirken 6 Şubat tarihli depremin merkezi olan Kahramanmaraş'taki son deprem büyük bir endişe yarattı. 

Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 17.09'da 4,1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.

KAHRAMANMARAŞ'TA DEPREM OLDU

 AFAD'ın verilerine göre Kahramanmaraş'ta deprem oldu. Kahramanmaraş'ın Pazarcık ilçesinde saat 17.09'da deprem meydana geldi.  Yerin 7 kilometre derinliğindeki deprem 4.1 büyüklüğünde gerçekleşti. 

Öte yandan Kandilli Rasathanesi ise depremin 4.0 büyüklüğünde ve yerin 6.1 kilometre derinliğinde meydana geldiğini aktardı.  Yaşanan depremlerin saatini ve büyüklüğünü anlık olarak takip etmek isteyenler ise Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü Bölgesel Deprem- Tsunami İzleme ve Değerlendirme Merkezi (BDTİM) tarafından kaydedilen depremlere ulaşabiliyor. Ayrıca AFAD'ın deprem sayfasında son depremler listeleniyor.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
ABB Başkanı ve adayı Yavaş Ayaş'ta Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı!

ABB Başkanı ve adayı Yavaş Ayaş'ta Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına katıldı!