ANASAYFA Gündem Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan, Şırnak’ta incelemelerde bulundu!

Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan, Şırnak’ta incelemelerde bulundu!

Aselsannet Genel Müdürü Recep Ali Erdoğan, Şırnak’ta bir dizi ziyaret ve temaslarda bulundu. Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan, ziyaret ettiği Şırnak'ta önemli incelemelerde de bulundu.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan, Şırnak’ta incelemelerde bulundu!

Aselsannet Genel Müdürü Recep Ali Erdoğan, bir dizi ziyaret ve inceleme için Şırbak'qa gitti. Şırnak’ta bir dizi ziyaret ve temaslarda bulunan Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan'ın ziyaretine ilişkin detayları da paylaştı.

Aselsannet Genel Müdürü Recep Ali Erdoğan, Şırnak temasları kapsamında Vali Cevdet Atay’ı makamında ziyaret etti. Vali Atay’a, Aselsannet’in bölgede yürüttüğü Modüler Üs Bölgesi (MÜB) projesi ve Türkiye’nin ilk ve en büyük kamu güvenliği haberleşme projesi olan Jandarma Entegre Muharebe ve Bilgi Sistemi (JEMUS) ile ilgili bilgi veren Erdoğan, görüş alışverişinde bulundu.

SAHA ÇALIŞMA ALANLARINI HAVADAN İNCELEDİ

Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan, görüş alışverişinde bulunduğu ziyaretin ardından Jandarma Genel Komutanlığı Muharebe, Elektronik Bilgi Sistemleri (MEBS) Başkanı Tümgeneral Engin Çırakoğlu ve Şırnak İl Jandarma Komutanı Tümgeneral Murat Bulut ile bir araya geldi.

whatsapp-gorsel-2023-11-25-saat-13-20-31-79fa644a.jpg

Erdoğan ve askeri heyet daha sonra helikopterle Modüler Üs Bölgesi ve JEMUS projeleri saha çalışma alanlarını havadan inceledi.

whatsapp-gorsel-2023-11-25-saat-13-20-30-44cd3b1b.jpg

Aselsannet Genel Müdürü Erdoğan temasları kapsamında Şırnak'ta 1850 rakımlı Gabar Dağı'nın zirvesindeki Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı (TPAO) Şehit Aybüke Yalçın petrol sahasını ziyaret etti.

whatsapp-gorsel-2023-11-25-saat-13-20-30-2b86c77c.jpg

Erdoğan petrol sahasındaki çalışmalara ilişkin yetkililerden bilgi aldı.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *