Aşk acısını unutmaya çalışan adam bakın ne yaptı!

6 yıl önce aşık olduğu bir kadından karşılık bulamayan Ali Memil, karşılıksız aşkına teselliyi 1970'lerde buldu. Aşk acısını unutmaya çalışan adam nostaljik kıyafetler giyiyor.

Aşk acısını unutmaya çalışan adam bakın ne yaptı!

Sevdiği kadınla evlenemeyen Ali Memil, aşk acısını unutmak için 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giyiyor. Memil'i görenler ise sık sık fotoğraf çektiriyor.

Kayseri'de yaşayan ve sevdiği kadınla evlenemeyen 39 yaşındaki Ali Memil, o günden sonra 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giyerek aşk acısını unutmaya çalışıyor. Mobilya sektöründe çalışan Memil, 6 yıl önce aşık olduğu bir kadından karşılık bulamadı. Başka birisiyle de evlenmeyen ve karşılıksız aşkın üzüntüsüyle hüzünlü müzikler dinlemeye başlayan Memil, daha sonra aşkların tutkulu yaşandığı 1970'li yılların nostaljik kıyafetlerini giymeye başladı.

Aşk acısını unutmaya çalışan adam bakın ne yaptı!

"HER ŞEYİMİ FEDA EDECEK KADAR ÇOK SEVMİŞTİM"

İş dışında 1970'lerin modası İspanyol paça pantolon, renkli, desenli ve uzun yaka gömlek, kösele ayakkabı giyen Memil'i görenler şaşkınlık yaşıyor. Tarzı, nostalji kıyafetleri, uzun saçı ve bıyık modeliyle dikkati çeken Memil'i görenler, sık sık fotoğraf çektiriyor. Memil, nostaljiyi sevdiğini ve o dönemi her haliyle yaşadığını söyledi. Saf aşkların eskiden daha çok yaşandığını anlatan Memil, "Benim öyküm aslında biraz da aşk hikayesine dayanıyor. Hayatıma giren biri vardı, çok sevmiştim. Her şeyimi verecek, feda edecek kadar çok sevmiştim, olmadı" diye konuştu.

Yaklaşık 6 yıldır 1970'li yılların modasına göre giyindiğini belirten Memil, tarzını insanların beğendiğini ifade etti. Memil, pantolonunu, gömleğini, ayakkabılarını özel ustalara yaptırdığını anlattı.

Aşk acısını unutmaya çalışan adam bakın ne yaptı! - Resim : 2

"ABİ FERDİ'YE BENZİYORSUN"

Kombinine dikkat ettiğini söyleyen Memil, "İnsanlar çok beğeniyorlar. Öyle kötü bir yorum almadım. 'Abi Orhan Gencebay gibisin', "Abi Ferdi'ye benziyorsun', 'Abi çok güzel olmuşsun', 'Tarzın harika', 'Bu ne karizma' gibi tepkiler alıyorum. Güzel şeyleri duymak mutlu ediyor. Fakat bu tarz bir duruş, başkası beğensin diye değil, kendin beğendiğin için yaparsan güzeldir. Aslında bu iş aşk hikayesine dayanmakta. Birini çok sevmiştim, olmayınca bunu bir şekilde dışarıya atmam gerekiyordu ki bana zarar vermesin. Böyle kafamı biraz dağıttım, bana uğraş oldu. Hoşuma gittikçe de üstüne yenilerini ekledim ve böyle ayna karşısında hazırlanıp çıkıyorum" dedi.

Sevdiği kadınla evlenemeyen Ali Memil'in, aşk acısını unutmak için uyguladığı yöntemi duyanlar ise şaşkınlık yaşıyor.

Kaynak: Anadolu Ajansı
SONRAKİ HABER