ANASAYFA Gündem İstanbul Küçükçekmece'deki silahlı saldırıya ilişkin 12 şüpheli gözaltına alındı

İstanbul Küçükçekmece'deki silahlı saldırıya ilişkin 12 şüpheli gözaltına alındı

AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay'ın Kanarya Mahallesi'ndeki seçim çalışması sırasında düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin 12 şüphelinin gözaltına alındığı öğrenildi.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
İstanbul Küçükçekmece'deki silahlı saldırıya ilişkin 12 şüpheli gözaltına alındı

AK Parti'nin seçim çalışması sırasında düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin yeni gelişmeler yaşandı. Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay'ın Kanarya Mahallesi'ndeki seçim çalışması sırasında düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin son dakika açıklamasına yer verdi.

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç'un yaptığı son dakika açıklaması ile şüphelilerin gözaltına alındığı öğrenildi. bakan Tunç, sosyal medya hesabından konuya ilişkin detaylı bir açıklama yaptı.

KÜÇÜKÇEKMECE'DEKİ SİLAHLI SALDIRIDA GÖZALTI GELİŞMESİ

Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, AK Parti Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay'ın Kanarya Mahallesi'ndeki seçim çalışması sırasında düzenlenen silahlı saldırıya ilişkin 12 şüphelinin gözaltına alındığını bildirdi. 

Bakan Tunç, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Küçükçekmece Belediye Başkan adayı Aziz Yeniay'ın seçim çalışması yaptığı sırada gerçekleştirilen silahlı saldırıyla ilgili olarak Küçükçekmece Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen adli soruşturma kapsamında olayla bağlantısı olduğu düşünülen 12 şüpheli gözaltına alınmış, 7 şüphelinin ise yakalanmasına yönelik çalışmalar devam etmektedir. Soruşturma çok yönlü ve titizlikle sürdürülmektedir." bilgisine yer verdi. Bu çerçevede yapılan soruşturmaya ilişkin detayların da kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor.

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *