Muğla Marmaris'te 4.4 büyüklüğünde deprem oldu

AFAD, Muğla'nın Marmaris ilçesinde 4.4 büyüklüğünde bir deprem meydana geldiği paylaştı.

Muğla Marmaris'te 4.4 büyüklüğünde deprem oldu

Ülkemizde meydana gelen depremlere ilişkin bilgiler paylaşılmaya devam ediyor. Depremlerle ilgili AFAD ve Kandilli Rasathanesi güncel listeyi paylaşmaya devam ederken Muğla'nın Marmaris ilçesinde deprem olduğu bilgisine ulaşıldı.

Deprem kuşağı üzerinde yer alan Türkiye, birbiri ardına meydana gelen depremlerle gündeme geliyor. Özellikle 6 Şubat 2023 tarihli depremlerin ardından günlük deprem listeleri de vatandaşlar tarafından takip edilmeye başlandı. Depremlerle ilgili güncel bilgiler Afet Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) ve Kandilli Rasathanesi ve Deprem Araştırma Enstitüsü tarafından listelenerek yayımlanıyor.

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından paylaşılan güncel bilgilerle Muğla’nın Marmaris ilçesinde deprem olduğu öğrenilirken depreme dair detaylar da merak edildi.

AFAD PAYLAŞTI

Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığının (AFAD) verilerine göre Muğla’nın Marmaris ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem meydana geldiği öğrenildi. AFAD, X hesabından konuya ilişkin ayrıntılı paylaşımda bulundu.

Paylaşımda Muğla'nın Marmaris ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem olduğu bilgisi yer aldı. Marmaris'te meydana gelen depremin saati 12.11 olarak kaydedildi. Marmaris'te meydana gelen depremin derinliği ise 6,89 kilometre olarak ölçüldü.

Muğla Marmaris'te 4.4 büyüklüğünde deprem oldu

AFAD ve Kandilli Rasathanesi tarafından yayımlanan günlük deprem listeleri de resmi internet siteleri ve sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılıyor. AFAD deprem listesi için; ''https://deprem.afad.gov.tr/last-earthquakes.html'' adresini, Kandilli Rasathanesi deprem listesi için de ''http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst5.asp'' adresini ziyaret edebilirsiniz.

Muğla'nın Marmaris ilçesinde 4.4 büyüklüğünde deprem olduğunu duyan vatandaşlar ise büyük panik ve korku yaşadı.

Kaynak: Haberankara.com
SONRAKİ HABER