ANASAYFA Gündem Pegasus Hava Yolları aralarında Ankara'nın da bulunduğu 18 seferi karşılıklı olarak iptal etti!

Pegasus Hava Yolları aralarında Ankara'nın da bulunduğu 18 seferi karşılıklı olarak iptal etti!

Bugün gelen son dakika haberi ile birlikte hava şartlar nedeni ile Pegasus Hava Yolları tarafından toplamda 18 seferin karşılıklı olarak iptal edildiği öğrenildi.
yazar
Sinem GÜVEN
Pegasus Hava Yolları aralarında Ankara'nın da bulunduğu 18 seferi karşılıklı olarak iptal etti!

Gelen son dakika haberi ile birlikte Pegasus Hava Yolları, Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı-varışlı olmak üzere yarın icra edilmesi planlanan 18 seferini Meteorolojik Acil Durum Komitesi'nin (MADKOM) kararı gereği iptal ettiği açıklandı.

ANKARA DAHİL 18 SEFER KARŞILIKLI OLARAK İPTAL EDİLDİ!

Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, Sabiha Gökçen Havalimanı kalkışlı-varışlı olmak üzere yarın icra edilmesi planlanan 18 seferini Meteorolojik Acil Durum Komitesi'nin (MADKOM) kararı gereği iptal ettiğini duyurdu. 

Yapılan açıklamada, yarın Sabiha Gökçen kalkışlı-varışlı icra edilmesi planlanan ancak MADKOM kararı gereği karşılıklı iptal edilen seferler şöyle sıralandı:

"PC4450 Sabiha Gökçen-Konya, PC4451 Konya-Sabiha Gökçen, PC2810 Sabiha Gökçen-Trabzon, PC2811 Trabzon-Sabiha Gökçen, PC4782 Sabiha Gökçen-Milas-Bodrum, PC4783 Milas-Bodrum-Sabiha Gökçen, PC2182 Sabiha Gökçen-İzmir, PC2183 İzmir-Sabiha Gökçen, PC2660 Sabiha Gökçen-Ankara, PC2661 Ankara-Sabiha Gökçen, PC4752 Sabiha Gökçen-Adana, PC4753 Adana-Sabiha Gökçen, PC2790 Sabiha Gökçen-Samsun, PC2791 Samsun-Sabiha Gökçen, PC2732 Sabiha Gökçen-Kayseri, PC2733 Kayseri-Sabiha Gökçen, PC4762 Sabiha Gökçen-Dalaman ve PC4763 Dalaman-Sabiha Gökçen"

MADKOM KARARINA GÖRE İPTALLERİN GERÇEKLEŞTİRİLDİĞİ ÖĞREİLDİ.

Konu hakkında yapılan duyuruya göre MADKOM kararına uygun olarak biletli yolcular için iptalin gerçekleştiği. "Uçuşunuzdan önce web sitemizde yayınlanan duyuruları kontrol etmenizi ve mobil uygulamamızdaki bildirimleri açık konuma getirmenizi tavsiye ederiz" şeklinde ifadeler ile açıklanarak, vatandaşlara da konuya ilişkin uyarılarda bulunuldu.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Ankara'da yaşayan 7-14 yaş arasındaki çocuklar için ücretsiz kulüpler duyuruldu! Sosyal faaliyetler ile gelişimleri desteklenecek

Ankara'da yaşayan 7-14 yaş arasındaki çocuklar için ücretsiz kulüpler duyuruldu! Sosyal faaliyetler ile gelişimleri desteklenecek