ANASAYFA Gündem TRAVELEXPO Ankara'da Düzce standına yoğun ilgi gösterildi!

TRAVELEXPO Ankara'da Düzce standına yoğun ilgi gösterildi!

Türkiye’nin en önemli turizm fuarlarından biri olan TravelExpo Ankara Fuarı'nda Düzce Belediyesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası iş birliğiyle hazırlanan stant büyük ilgi topladı.
yazar
Azra KOÇAK
İnternet Haber Editörü
TRAVELEXPO Ankara'da Düzce standına yoğun ilgi gösterildi!

Türkiye'nin turizm değerlerinin sergilendiği “Travel Expo Ankara 6. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı” başta Ankara olmak üzere ülkemizin turizm potansiyelini dünyaya tanıtmak üzere Ankara Ticaret Odası'nın (ATO) ev sahipliğinde 19 Kasım tarihine kadar devam etti. Türkiye’nin en önemli turizm fuarlarından biri olan ve bu yıl 6'ncısı düzenlenen Travel Expo Ankara 6. Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı'nda Düzce Belediyesi ve Düzce Ticaret ve Sanayi Odası (DTSO) iş birliğiyle hazırlanan stant ilgi topladı.

DTSO Turizm Ar-Ge birimi tarafından oluşturulan tanıtım materyalleri ve Düzce Belediyesi’nin hazırlamış olduğu çok sayıda içerik, turizm acenteleri ve ziyaretçilerden beğeni aldı.

DÜZCE, TRAVELEXPO'DA BİNLERE KİŞİYE TANITILDI

Fuarın ilk gününde Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü, DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı İbrahim Canpolat, Düzce Standında ziyaretçileri bizzat ağırlarken, fuarın 3. gününde AK Parti Kadın Kolları Genel Başkanı ve Düzce Milletvekili Ayşe Keşir, standı ziyaret ederek katılımcılarla birebir ilgilendi.

Fuarın son gününde ise TOBB Düzce İl Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Tuğba Özcan ve TOBB Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Ferit Mutlu da ziyaret etti.
Fuar boyunca; DTSO Turizm Ar-Ge Birimi tarafından hazırlanan ve çeşitli kaynaklardan toplanan 15 bin basılı tanıtım materyali, 300 promosyon ürünü ve 500 çeşitli tanıtım materyallerinden oluşan hediye çantası dağıtımı gerçekleştirildi.

aw080350-02.jpg

DTSO Yönetim Kurulu Başkanı Erdoğan Bıyık, “Düzce’nin muhteşem güzelliklerinden tüm insanlığın istifade etmesi gerektiğini düşünüyoruz. Bu fuarda Düzce Belediyesi ile yapmış olduğumuz iş birliğiyle yer aldık. Düzce ili olarak hep birlikte tek vücut olarak ilimizi tanıtmaya, kalkındırmaya çalışıyoruz. Son zamanlarda oluşan bu birliktelik ile Düzce’yi hak ettiği seviyelere çıkaracağımıza inanıyoruz” ifadelerini kullandı.

Turizm acenteleri ile yapılan görüşmeler neticesinde fuarı 4 gün boyunca toplam 35 bin kişi ziyaret etti. Fuarda DTSO Turizm Ar-Ge Birimi çok sayıda ikili görüşmeler gerçekleştirdi

Haberankara.com

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartıalım *
Ankara Büyükşehir Belediyesi başkent tarihini üniversite öğrencilerine tanıtıyor

Ankara Büyükşehir Belediyesi başkent tarihini üniversite öğrencilerine tanıtıyor