ANASAYFA Keçiören Keçiören Belediyesinin 19 Mayıs'a özel düzenlediği E-Spor turnuvası kıran kırana mücadelelere sahne oluyor

Keçiören Belediyesinin 19 Mayıs'a özel düzenlediği E-Spor turnuvası kıran kırana mücadelelere sahne oluyor

Gençliğin bayramında gençliğe özel etkinlikler gerçekleştirilmeye devam ediliyor. Keçiören Belediyesi de ilçe gençlerinin bayram heyecanına onlar için düzenledikleri organizasyonlarla destek veriyor.
yazar
Cengiz Ortataş
Haber Editörü
Keçiören Belediyesinin 19 Mayıs'a özel düzenlediği E-Spor turnuvası kıran kırana mücadelelere sahne oluyor

Türkiye 19 Mayıs'a adım adım yaklaşırken bayram havasına girmeye devam ediyor. Günler öncesinden başlayan programlar her kesimden insanın katılımı ile gerçekleşiyor.

TURNUVADA FİNAL GÜNÜ GELDİ

Keçiören Belediyesi'de yaklaşan bayram öncesi birer birer hazırladıkları programları duyurmaya ve hayata geçirmeye başlamıştı. Bu programlardan biriside gençlere özel düzenlenen E-Spor turnuvası olmuştu. Heyecan dolu maçların yaşandığı turnuvada büyük final için 19 Mayıs tarihi belirlendi.

Gençler arasında son yıllarda yaygın olarak takip edilen E-Spor dalının farkında olan Keçiören Belediyesi böyle bir turnuva düzenleme kararı almıştı. Ankara'nın gençleri de düzenlenen turnuvadan dolayı memnun olmuş ve kayıtlarını yaptırmıştı. Kayıt sürecinin tamamlanmasının ardından maçlara geçilmişti.

FİNAL ÖDÜLLERİ BELLİ OLDU

Keyif verici mücadelelerin ardından 19 Mayıs'ta düzenlenecek turnuvanın finalinde kimlerin yer alacağı belli oldu. NEXUSIAL ile Tournament Enjoyers adlı takımın finalde karşı karşıya geleceği 19 Mayıs Gençlik E-spor Turnuvasını kazananlar için verilecek ödüller duyuruldu. Valorant oyununda oynan turnuvanın finalini kazanan takıma 5 adet oyuncu monitörü, kupa ve madalya; ikinci takıma 5 adet gaming combo set ve madalya verilecek.

Yorumlar
* Bu içerik ile ilgili yorum yok, ilk yorumu siz yazın, tartışalım *
Çankaya Belediyesi 4 bine yakın sokakta asfalt sezonunu açtı

Çankaya Belediyesi 4 bine yakın sokakta asfalt sezonunu açtı