Üstün Dökmen Keçiören’de motivasyon semineri verdi

Keçiören Belediyesi tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Üstün Dökmen, belediye personeline motivasyon semineri verdi.

Üstün Dökmen Keçiören’de motivasyon semineri verdi

Sosyal ve kültürel alanlardaki faaliyetlerine devam eden Keçiören Belediyesi, bu konudaki çalışmalarına da ara vermeden devam ediyor. Keçiören Belediyesi personellerin motivasyonunu artırmak ve kişisel gelişimine katkı sağlamak amacıyla, Türkiye’nin önde gelen psikologlarından eğitimci ve yazar Prof. Dr. Üstün Dökmen’i misafir etti.

Yunus Emre Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen seminerde personele, iş dünyasında ve özel yaşamda kaliteli iletişim, kültürel ve kişisel boyutlardaki mevcut iletişim sorunlarını fark etmek ve bu sorunları giderme yolları, uzlaşmanın ve yaşama sevinci taşımanın önemini kavramak, kaliteli yaşam ve sorumluluk almanın önemi, farklı bakış tarzları kazanma konularında eğitim verildi.

Üstün Dökmen Keçiören’de motivasyon semineri verdi

EN ÖNEMLİSİ ÇALIŞMA MOTİVASYONUNUN SAĞLANMASI

Çalışanlardan tam anlamıyla verim alabilmenin en önemli yollarından birinin çalışma motivasyonu sağlamak olduğuna değinen Dökmen, yüksek motivasyona sahip olan çalışanların işlerini kusursuz şekilde yapmak için gayretli olacağını ve çok daha başarılı olacaklarını belirtti. Üstün Dökmen, yaklaşık iki saat süren motivasyon seminerinde, zaman zaman katılımcılara sorular yöneltti.

Ünlü psikolog Üstün Dökmen’in katılımcılara yaptırdığı eğitici egzersizlerle de salondaki personel motive edici ve keyifli bir deneyim yaşadı.

Kaynak: Haberankara.com
SONRAKİ HABER